Nový rekord

10. říj. 2010

V sekci "Klub → Rekordy" nalezenete nový rekord.:

Série utkání bez obdržené branky (mistrovská utkání)

Prozatím 6 utkání - Série, ve které vysocký brankář Libor Drábek neobdržel gól trvá již 6 zápasů. Je to tedy více než 9 hodin utkání, kdy nelovil míč ze své sítě. Za zmínku stojí rovněž fakt, že během této série chytil 2 penalty (V utkání ve Smiřicích a doma proti Kosičkám "A").

Nová anketa

10. říj. 2010

Můžete hlasovat v nové anketě. Tu naleznete ve sloupci vpravo.

(V případě, že máte nápad na další anketu, budeme rádi, když nám ho napíšete např. do diskuzního fora, nebo když budete kontaktovat jednoho z administrátorů.)

Aktuální výsledky

9. říj. 2010

Muži A - Okresní přebor - 10. kolo

FK Vysoká nad Labem "A" - Spartak Kosičky "A" 7:0 (2:0)
Branky: Bitnar 2, Jůn 2, Jílek, Jelínek, Černý

Muži B - IV.třída A - 10. kolo

Sokol Malšovice "B" - FK Vysoká nad Labem "B" 5:2 (1:2)
Branky: Kulhánek P., Starý

Žáci - Okresní přebor - 8. kolo

Sokol Stěžery - FK Vysoká nad Labem 15:1
Branka: Svrbík J.

Nová posila do A týmu

9. říj. 2010

V dnešním utkání proti Kosičkám "A" se představila nová posila Vysoké Roman Jůn.

Hráč, který má na svém kontě 120 prvoligových startů za Bohemians, Liberec a České Budějovice, v nichž vstřelil 8 branek, se na dnešní výhře 7:0 podílel dvěma góly.

Tip-liga - poplatek

8. říj. 2010

Připomínám jména tipujících, kteří mají stále nárok na vyhrání cen, ale nemají zaplacen poplatek v hodnotě 50 Kč. Ten musí být uhrazen do posledního podzimního uktání. Výběrčím je Jan Vavřina ml.

Pro Vaši informaci je prozatím vybráno 700 Kč. To znamená, že se vítěz může těšit na pohárek. Věcně budou ohodnoceni i druhý a třetí v pořadí.

Bitnar Pavel ml., Černý Jakub, Faltys Jaroslav, Novotný Josef, Starý David, Strejc Tomáš, Vavřinová Martina

Nové fotografie

8. říj. 2010

Fotografie B týmu z utkání proti Malšově Lhotě "B" neleznete v sekci "Fotogalerie" nebo přímo u utkání.

To samé platí u utkání žáků proti týmu Smiřic.

Tip-liga

5. říj. 2010
  • V Tip-lize naleznete výsledky 9. kola včetně celkových výsledků po devíti kolech.
  • Tipovat můžete rovnou 10. kolo.
  • Novinkou je, že u již odehraných utkání se zobrazují pro přehlednost výsledky těchto utkání.

4. říj. 2010

Finále poháru s Kobylicemi se hraje pouze na jeden zápas a to ve středu 13.10. od 16:00 ve Vysoké nad Labem.

Zobrazena 753.-791. novinka (39 z 791 novinek celkem)
Stránka: před.194, 95, 9699další

:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44