B tým / Sokol Lovčice "A" (8. 5. 12)

Pohárový zápas

Sokol Lovčice "A" × FK Vysoká nad Labem

Datum

8. května 2012 od 17:00, venku

Výsledek

prohra, 3:0

Hráli

Jarkovský J., Kulhánek P., Lunda P., Píša M., Feistel T., Hrůša M., Novák M., Starý D., Dvořák L., Dvořák M., Hošek P., Kalaš A.

Reportáž

Poločas: 1:0

Sestava: Dvořák M. - Píša M., Feistel, Novák, Hrůša - Starý, Dvořák L., Kalaš, Hošek - Kulhánek P., Jarkovský

Střídal: Lunda

 

V odvetném finálovém utkání GIST Okresního poháru jsme zajížděli do Lovčic, kde jsme naposledy hráli před čtyřmi lety a utrpěli jsme zde prohru 0:3. Bohužel stejným výsledkem skončil i dnešní 2. finálový zápas. V sestavě Vysoké "B" se poprvé na jaře objevil stabilní hráč "A" mužstva Lukáš Dvořák. Jeho příchodem vypadalo naše mužstvo hodně silně, alespoň tedy na papíře. 

V první půli jsme chtěli začít defenzivněji, protože soupeř disponuje rychlými útočníky a oba jejich hroty patří k nejlepším hráčům domácích. A hned v úvodu jsme se měli co ohánět, protože už ve druhé minutě to mohlo být 2:0 pro Lovčice. Vysoká se postupně oklepala, vyrovnala hru a měla i první šance. Tu největší měl hrdina sobotního zápasu s Hoříněvsí Petr Kulhánek, ale bohužel mířil prudkou ranou jen do brankáře domácích. Lovčice poté zahrávali sérii rohových kopů a z jednoho z nich se dokázali prosadit, když si naběhl na přesný centr jejich obránce, ztečoval hlavou balón jen do noh našeho Michala Hrůši, který si vstřelil vlastní branku a bylo to 1:0. Nutno dodat, že s tím Michal moc dělat nemohl. V další šanci Vysoké se objevil Honza Jarkovský, který si naběhl za obranu a zkoušel obstřelit gólmana, ale minul i branku. Do konce poločasu už střílel jen dvakrát Adam Kalaš. Pokaždé z větší vzdálenosti, ale ani v jednom případě netrefil svatyni. Pár dalších závarů domácích také gólem neskončilo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

O přestávce přeskupil trenér Tomáš Kulhánek řady s cílem zpřesnit hru a začít hrát po zemi, ne jen nakopávat dlouhé míče směrem dopředu. V 60.minutě jsme začali hrát přesilovku, když záložník Lovčic sestřelil Honzu Jarkovského a dostal druhou žlutou kartu, tudíž červenou. Bohužel Vysoká převahy o jednoho muže nevyužila, ba co víc, skoro ani nevystřelila. A co bylo ještě horší, dvakrát inkasovala. Nejprve se domácí trefili z přímeho kopu a zvýšili na 2:0. V poslední minutě upravili na konečných 3:0 z pokutového kopu za faul našeho Michala Nováka. 

Po konci střetnutí si šel kapitán Pavel Hošek pro diplom a pohár za druhé místo. Když domácí slavili výhru, upínali jsme zrak i ke střídačce, kde se Honza Jarkovský (který se nechal vystřídat asi pět minut před koncem utkání) necítil dobře, zůstal u ní ležet a dostávalo se mu pomoci. Cítil se slabě, tudíž byla přivolána nosítka a místní pořadatelé ho odnesli do kabiny. Později mu byla poskytnuta pomoc přímo od zdravotníků (měření tepu, natočení EKG), kteří ho asi hodinu po skončení zápasu nakonec odvezli sanitkou do Fakultní nemocnice do Hradce Králové na pozorování. Honza ale celou dobu komunikoval, tak doufám, že snad bude brzy v pořádku a co nejdříve začne rozdávat fotbalovou radost. Tímto mu přeji nejen já, ale i celý manšaft včetně vedení, brzký návrat na trávníky, ale nikoliv uspěchaný!!! 

Nezbývá než pogratulovat Lovčicím k výhře a zisku putovního poháru za 1. místo. Bohužel jsme stejně jako loni "A" mužstvo klopýtli až ve finále, tak snad příští rok se už konečně vytouženého vítězství v poháru dočkáme.

Autor: Pavel Hošek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.9%
Kyral Roman9%
Samek Petr33%
Jarkovský Jan15%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal6%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 320 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2021 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media