A tým / Sokol Černíkovice "A" (22. 4. 12)

Mistrovský zápas

Sokol Černíkovice "A" × FK Vysoká nad Labem

Datum

22. dubna 2012 od 17:00, venku

Výsledek

výhra, 2:3

Góly

  • 1. gól Míl Jan (Samek Petr) - 0:1
  • 2. gól Dohnálek Jan - 0:2
  • 3. gól Jelínek Jaroslav (Samek Petr) - 0:3

Hráli

Bitnar P., Dohnálek J., Dvořák L., Haken M., Jarkovský J., Jelínek J., Jílek V., Kalaš A., Kulhánek P., Menšl K., Míl J., Píša J., Samek P., Šulc J.

Reportáž

Poločas 0:3

Sestava: Menšl - Šulc, Bitnar, Jelínek, Píša J. - Kalaš, Haken, Samek, Dvořák L. - Míl, Dohnálek

Střídali: Kulhánek P., Jílek, Jarkovský

Rozhodčí: Nožka

ŽK: 1:3 (Dohnálek, Jelínek, Kalaš)

Diváků: 100

V Černíkovicích nás přivítal nádherný areál, za který by se nemusela stydět leckterá mužstva hrající Krajský přebor. Zvláště pak obrovská krytá tribuna je místní dominantou.

Ze sestavy nám kvůli nemoci vypadli dva beci (Vicany, Píša M.), tak se na kraj obrany musel chtě-nechtě přesunout ortodoxní stoper Jirka Šulc. První poločas jsme rozjeli ve stylu kočka-myš, pocem-kam deš. Plné hřiště bylo Petra Samka, Michala Hakena a Lukáše Dvořáka. Černíkovice byli jako opaření a jen sledovali jak se na jejich bránu valí jeden útok za druhým. První gól měl na hlavě Honza Dohnálek, ale minul brankovou konstrukci. Za to o dost zkušenější Honza Míl po nezištné přihrávce Petra Samka si již věděl rady a poslal nás do vedení 0:1. Další zářez na vysockou pažbu přidal vysoký Jan Dohnálek, který se na velkém vápně nachomýtl k balonu, práskl do něj a bylo to 0:2. Výrazně aktivnější vysocká levá strana vyprodukovala další šanci. Po ťukesu Lukáše Dvořáka, Michala Hakena a střílejícího Honzy Píši se rozezvučelo břevno domácího gólmana. Nicméně minutu po rohu Petra Samka se prosadil kanonýr Jarda Jelínek, který má především obranné úkoly, ale jeho bilance 68 zápasů za Vysokou a 45 vstřelených branek se nemůže jednat o svátečního střelce. Ke konci poločasu se probudili i domácí, kteří nás tímto nebezpečně varovali před druhým poločasem. Nulu si ale Karel Menšl vzít nenechal.

Do druhého poločasu jsme šli s jednou změnou. Nemocného kapitána Honzu Píšu vystřídal Petr Kulhánek, který nám v těžkých chvílích jde pomoct. Nic jiného ale než pozice beka mu bohužel nezbývala a než se stačil rozkoukat už se domácí přes jeho stranu prohnali a jejich kanonýr Jabůrek Tomáš Vik nám vstřelil gól, vnesl do našich řad nervozitu a na čelo trenéra Romana Kyrala i nějaké ty vrásky. Nutno říci, že druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Vysoká chtěla, ale buď zbytečně ztrácela balony, nebo důrazní domácí byli u míče dřív, a nebo, a to je to nejhorší začali prapodivně pískat všichni tři rozhodčí. Hlavně lajnový za naší obranou se nenechal vůbec „zahanbit“ a radil hlavnímu komu má dávat karty. Jarda Jelínek byl za nehezký výrok „to byl faul“ oceněn nesmyslnou žlutou kartou. Po zadu nezůstal ani hlavní sudí Nožka, který nám neuznal naprosto regulérní gól. Asi jen on viděl nějaký faul, nebo proč ho vlastně neuznal. Na noze ale další góly měli Michal Haken, Honza Dohnálek, Lukáš Dvořák dokonce nádhernou táhlou střelou orazítkoval tyčku. Jak už to tak ale bývá, nedáš-dostaneš a pět minut před koncem zadělal na drama Tomáš Vik 2:3. Co k tomuto gólu říct víc? Myslím, že bohatě stačí když řeknu, že pomezní zvedl praporek, zamával s ním a s nespecifikovaným vysvětlením se kopalo z hranice našeho vápna, prý údajně faul. Naštěstí už do konce zápasu zbývalo jen pár minut a to už si Vysoká zkušeně pohlídala.

Vítězství řekl bych zasloužené, ale co my nedáme za tutovky, to je až neuvěřitelné. Navíc z hladkého vedení 3:0 udělat ještě takovouhle kovbojku jsme snad ještě nezažili. Chválím oba týmy za fotbalový projev a trojici sudích za první poločas, který odpískali precizně. Za poločas druhý? Hanba Vám.

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman9%
Samek Petr32%
Jarkovský Jan13%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 407 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2022 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media