A tým / Sokol Roudnice "A" (9. 11. 13)

Sokol Roudnice "A" × FK Vysoká nad Labem

9. listopadu 2013 od 14:00, venku

• 3. minuta Jarkovský Jan (Hejzlar Tomáš) - 0:1
  • 7. minuta Haken Michal (Kulhánek Petr) - 0:2
  • 79. minuta Píša Jan - 0:3

Haken M., Jarkovský J., Jelínek J., Kafka P., Kulhánek P., Menšl K., Píša J., Vicany O., Starý D., Camacho D., Dvořák L., Hejzlar T., Kalaš A., Šulc J.

Sestava: Menšl - Camacho Del Pino, Šulc, Jelínek, Píša J. - Kulhánek P., Haken, Kalaš, Kafka - Jarkovský, Hejzlar

Střídali: Dvořák L., Starý, Vicany

Rozhodčí: Vašata, Hlaváč, Bouz

ŽK: 5:3 (- Haken, Camacho Del Pino, ?)

ČK: 1:0 (77.min. Vlasák za 2 ŽK)

Poslední podzimní kolo nás poslalo na horkou půdu do Roudnice. Vylo jasné, že pokud zvítězíme, přezimujeme na čele I.A třídy. Obrovská motivace. Nastoupili jsme téměř komplet. Chyběl jen hrající trenér Samek, který odjel na lov do Rakouska. Touha být až do března první byla velká. Na domácí jsme vlétli jako uragán a v 7. minutě svítilo na časomíře 0:2. Už ve 3. minutě zatáhl míč po levé straně Hejzlar, naservíroval míč před branku a pohotový Jarkovský otevřel skoré 0:1. V 7. minutě posunul míč Petr Kulhánek do běhu svému kolegovi z práce Hakenovi a ten se trefil přesně 0:2. V 10. minutě měli svou první šanci domácí. Už překonaného gólmana Menšla zastoupil skluzem na brankové čáře Jarda Jelínek. Poté se hra vyrovnala a odehrávala se převážně mezi vápny. Skoré se tak do poločasového hvizdu už nezměnilo.

I druhý poločas byl více méně vyrovnaný. Vzruch přinesla až poslední dvacetiminutovka. Nejprve se v souboji tělo na tělo vážně zranil náš pravý bek Camacho, pro kterého si musela přijet záchranka. Diagnóza: zlomená levá ruka pod ramenem a rozštíplá kost až k lokti. Nahradil ho Ondra Vicany. O tři minuty později uviděl druhou žlutou kartu domácí Vlasák a šel do sprch. Uběhly jen dvě minuty a dokázali jsme využít početní převahu. Od půlky se s míčem na noze rozběhl levý bek a kapitán Honza Píša. Na vápně našel Davida Starého, který pohotově vystřelil. Domácí Tomek míč jen vyrazil a stále ještě běžící Píša poslal míč za Tomkova záda 0:3. Následovala velká radost svátečního střelce. Vždyť se naposledy trefil v 1.kole Okresního přeboru proti Červeněvsi, 7.8. 2010. Na gól tak čekal 133 zápasů a 1190 dnů. Pomyslnou tečku za zápasem pak udělal domácí Jan Koblížek z přímého kopu a připravil tak Karla Menšla o čisté konto 1:3.

Vedení FK a všichni hráči přejí Pablovi brzké uzdravení a co nejrychlejší návrat na zelený trávník.

Po bídném jaru následovalo podzimní zmrtvýchvstání a tak celek FK Vysoká nad Labem po 15 zápasech okupuje 1. místo v I.A třídě !!!