Bělka V., Duben P., Haken M., Hušek F., Kafka P., Kulhánek P., Pavliš M., Píša J., Píša M., Podlipný J., Pražák J., Ptáček M., Růžička R., Samek P., Strachota J.

Reportáž

Poločas 0:1

Sestavy

Domácí: Pavliš - Růžička, Ptáček, Píša J., Kafka - Pražák J., Podlipný, Haken, Samek, Strachota - Bělka

Střídali: Hušek, Duben, Píša M., Kulhánek P.

Hosté: Moník - Špaček, Lán, Šolc, Polanský - Brázda, Hloušek, Linhart, Derner - Kabeláč, Erber

Střídali: Chobotský, Doležal

Rozhodčí: Kánská, Dusík M., Buchta

ŽK: 3:0 (Pražák J., Samek, Duben)

Diváků: 64

V derby se vysocká mašina rozjížděla jen velmi pomalu. Pořádný balvan do soukolí navíc ve 24. minutě hodil domácí Petr Kafka, když špatným odkopem namazal na vápno Dernerovi a ten pohotově otevřel skoré, 0:1.

Druhý poločas oživila hru dvojice čerstvých hráčů Duben-Hušek a už v 51. minutě přišlo vyrovnání z kopačky Podlipného. Jeho střela z voleje byla doslova ukázková, 1:1. To už vysocký stroj makal na plný výkon a po jedenácti minutách se skoré opět měnilo. Precizní centr pravého beka z levé strany Huška zakončil Bělka trefením zařízením, 2:1. Hosté pak konec zápasu odehráli na riziko a tak došlo i na kuriózní moment, kdy Petr Samek ve svých 41. letech postupoval z půlky hřiště sám na gólmana Moníka. Neustále se však ohlížel, komu to dá před prázdnou kasu. První kdo tam dosprintoval byl Michal Haken a tak měl tu čest pečetit dnešní zápas, 3:1.

Dnešní dvě asistence Petra Samka měli pořadové číslo 98 a 99. Navyšuje svůj vlastní rekord a nemám pochyb o tom, že magická 100 padne ještě v této sezoně. Má na to ještě 9 zápasů. Ještě větší obdiv ale zaslouží Honza Píša. Dnešní utkání pro něho bylo jubilejní. I on neustále navyšuje vlastní rekord a dnes to dotáhl na úctyhodné číslo 400!!!

A tak šel čas:

1. zápas - 6.10.2002 Sokol Chvojenec „B“ - FK Vysoká n/L 2:2 (1:1)

100. zápas - 8.8.2009 FK Vysoká n/L - SK Starý Bydžov 6:1 (2:1)

200. zápas - 17.10.2011 Spartak Opočno „A“ - FK Vysoká n/L 1:3 (0:0)

300. zápas - 14.6.2014 MFK Nové Město n/M - FK Vysoká n/L 2:0 (1:0)

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst