A tým / SK Starý Bydžov (7. 11. 09)

SK Starý Bydžov × FK Vysoká nad Labem

7. listopadu 2009 od 17:00, venku

• 1. gól Samek Petr (Jelínek Jaroslav) - 1:1
  • 2. gól Jelínek Jaroslav (Samek Petr) - 1:2
  • 3. gól Jelínek Jaroslav (Černý Jakub) - 1:3
  • 4. gól Bitnar Pavel (Kalaš Adam) - 2:4

Bitnar P., Černý J., Fiedler J., Jarkovský J., Jelínek J., Jílek V., Kulhánek P., Novák M., Píša J., Samek P., Starý D., Vicany O., Kalaš A.

Sestava: Fiedler - Píša J., Vicany, Jelínek, Novák - Starý, Černý J., Samek, Kulhánek P. - Jílek, Bitnar

Střídali: Kalaš, Jarkovský

Poslední zápas v tomto roce byl okořeněn přítomností značně početné skupiny fanoušků. Vedení FK se jim totiž chtělo odvděčit za podporu a vypravilo autobus. Jelo se společně s hráči i trenérem a atmosféra byla neskutečná. Do Starého Bydžova dorazila vysocká výprava hodinu a patnáct minut před výkopem a tak patří poděkování místnímu občerstvení na hřišti, že měli už tak brzo otevřeno. Další fanoušci dorazili sutana. Vysoká podporována nejméně 40 fanoušky mohla jít na věc. Při nástupu na plochu nám sice trochu kazilo radost duo pánů v černém. Ano, otec a syn Tlustí opět na scéně.

Vysoká má ale velmi silný tým a na hřišti to bylo jednoznačně znát. Byla od začátku jasně lepší a vypracovala si dvě tutové šance. Nejprve Vojta Jílek a po něm Petr Kulhánek postupovali sami na branku, ale oba místo gólu trefili jen gólmana. Poté nás fanoušky nechali vysočtí borci zavzpomínat na loňský ročník. K odraženému míči se totiž dostal domácí Berounský z 25 metrů vystřelil a domácí vedli 1:0. Kdo neviděl neuvěří. Doslova z ničeho. Letos ale není loni a hned z protiútoku vyrovnal za pomoci domácího obránce Petr Samek 1:1.

Vysoká byla i ve druhé půli výrazně lepší a vytvořený tlak prostě domácí nemohli ustát. Dvojitý úder jim zasadil Jarda Jelínek 1:3. Následovalo menší polevení v soustředění a domácí opět trestali. Druhá šance, druhý gól a opět Berounský 2:3. Netrvalo však dlouho a skoré se opět měnilo. Klid přinesl Pavel Bitnar 2:4. Závěr se už jen dohrával z povinnosti. Všichni se totiž již těšili do autobusu a hlavně na připravenou rozlučku na Penzionu Hubert.

Zvláštní poděkování patří členu výboru panu Františku Dejnožkovi, který se postaral o to, že nespočet příznivců a hráčů FK Vysoká má na tento den 7.11. 2009 spoustu nevšedních a krásných zážitků, Františku děkujeme !!!

A na závěr musím ještě vyzdvihnout našeho fanouška Pavla Steklého. Po celý zápas neúnavně bubnoval a velkou měrou se podílel na skvělé atmosféře. Že by nový bubeník?