A tým / Sokol Stěžery "B" (11. 10. 06)

Přátelský zápas

Sokol Stěžery "B" × FK Vysoká nad Labem

11. října 2006 od 17:00, venku

• 1. gól Kulhánek Petr (Starý David) - 0:1
  • 2. gól Starý David (Kulhánek Petr) - 2:2
  • 3. gól Feistel Tomáš (Jílek Vojtěch) - 2:3
  • 4. gól Kulhánek Petr (Dvořák Lukáš) - 2:4

Dvořák Z., Jílek V., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Starý D., Feistel T., Hrůša M., Šága D., Dvořák L., Feichtinger P., Jahodka D., Petruška M., Zasadil Z., Zikmund J.

Sestava: Zasadil - Feichtinger, Píša M., Hrůša, Dvořák Z. - Jahodka, Zikmund, Feistel, Dvořák L. - Kulhánek P., Starý

Střídali: Petruška, Šága, Jílek, Píša J.

Zřejmě poslední letošní zápas začal pro Vysočáky dobře.Povedla se jim nádherná akce na jeden dotek.Jak se to seběhlo?Brankař Zasadil vykopl míč od brány,Tomáš Feistel ho prodloužil špičkou nohy za sebe na Davida Starého,ten ho hlavou také prodloužil za sebe a tím nastartoval Petra Kulhánka,který běžel sám na bránu.Jelikož populární „Čudla" nepatří mezi spalovače šancí měnilo se skóré 0:1.Celá akce trvala nanejvýš sedm vteřin,paráda.Vstřelená branka většinou týmu který ji dá pomůže.Bohužel toto pravidlo tentokrát nezafungovalo.Laxní výkon obrany i zálohy a zejména pozdní nebo žádné přistupování k hráčům soupeře mělo za následek obrat ve skóré.Nejprve Stěžerský útočník balon doslova dotlačil do brány 1:1 a pak krásnou střelou z přímého kopu dokonali domácí obrat na 2:1.Do kabin se ale nakonec odcházelo za nerozhodného stavu.Po jednom z brejků se domácí brankář rozhodl vypomoci obraně.Vyběhl na roh velkého vápna,tam ale zjistil,že to už nestihne a začal se vracet zpět.U míče byl totiž už David Starý a technickou střelou přehodil vracejícího se gólmana 2:2.

Do druhé půle jsme naběhli s několika změnami.Dorazil Vojta Jílek,do zálohy naskočil David Šága a navíc velký „comeback" zažil na pravém beku Martin Petruška.Čerstvá krev a hlavně síla byla znát a o hodně staršímu celku za Stěžer začali docházet síly.Vysočáci si místy vytvořili drtivý tlak a šance střídala šanci.Skóré se měnilo poté,co právě novic Vojta Jílek zvaný Snílek nehamounil a místo střely volil nahrávku na lépe postaveného Tomáše Feistela.Pro něj už nebyl problém skórovat 2:3.Následovala předháněná v zahazování šancí.Jen Jílek měl snad čtyři,ale nebylo mu ten den souzeno dát gól.Ještě,že má Vysoká na góly odborníka.Je jím Petr Kulhánek.Počkal na úrovní stoperů až je Lukáš Dvořák překopne.Když se tak stalo ukázal jim záda a tváří v tvář gólmanovi ho s ledovým klidem přehodil 2:4.

V utkání průměrné úrovně vynikli a pochvalu zaslouží Martin Petruška a Petr Kulhánek.A perlička na závěr:věkový průměr našeho celku je neuvěřitelných 20,26 let!!!!