B tým / Sokol Rasošky - Josefov (9. 4. 11)

FK Vysoká nad Labem × Sokol Rasošky - Josefov

9. dubna 2011 od 10:00, doma

remíza, 1:1

• 1. gól Kalaš Adam - 1:1

Drábek L., Dvořák Z., Hošek P., Kalaš A., Kulhánek P., Píša M., Starý D., Čapek R., Feistel T., Hanzal J., Novák M., Strejc T., Vavřina J.

Poločas: 1:1

Sestava: Drábek - Píša M., Dvořák Z., Čapek, Vavřina - Kalaš, Feistel, Novák, Hošek - Starý, Strejc

Střídali: Kulhánek P., Hanzal

Do vysocké HAKU arény přijížděl vedoucí celek IV. třídy, velmi nesympatický tým z Rasošek. Čekalo se s čím na nás vyrukuje hlavně nebezpečné útočné duo Beneš – Bano. Vše ale na co se lídr tabulky zmohl bylo hloupé simulování v našem vápně, celkově nepřesnou kombinací a vlastně ničím, čím by si pozici prvního týmu zasloužil. Vysoká se rvala srdcem, bohužel jednu z mála chybiček v obraně dokázal zkušený tým hostí přetavit ve vedoucí gól 0:1. Domácí zabrali, zpřesnili kombinaci a do poločasu díky rychlonožkovi Adamu Kalašovi dokázali vyrovnat 1:1.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepobral. Vysoká se snažila hrát fotbal a upřímně řečeno v poli byla lepší, jen ta finální fáze se nedařila.

Nakonec můžeme být spokojenější, obrali jsme vedoucí tým o dva body, ale dnes jsme měli na vítězství.