B tým / TJ Dolany (21. 4. 13)

Mistrovský zápas

FK Vysoká nad Labem × TJ Dolany

Datum

21. dubna 2013 od 17:00, doma

Výsledek

výhra, 2:1

Góly

  • 1. gól Dohnálek Jan - 1:0
  • 2. gól Steklý Josef - 2:1

Hráli

Jarkovský J., Lunda P., Píša J., Černík J., Feistel T., Novák M., Starý D., Steklý J., Dohnálek J., Drábek L., Dvořák L., Gregora F., Gregora P., Urban D., Vavřina J.

Reportáž

Poločas: 1:0

Sestava: Drábek - Vavřina, Píša J., Feistel, Černík - Starý, Novák, Dvořák L., Jarkovský - Steklý, Dohnálek

Střídali: Lunda, Gregora F., Gregora P., Urban

 

Po dvou porážkách v řadě, a včerejší výhře Hořiněvse v Probluzi 1:0, jsme se před dnešním utkáním proti Dolanům ocitli na letos pro nás nezvyklém druhém místě. Tudíž jsme se posílili u našeho prvního týmu o několik borců (J. Píša, J. Jarkovský, J. Dohnálek, L. Dvořák a D. Starý), kteří včera odehráli smolný zápas v Dobrušce. Čekalo se tedy, že se náš výkon a hlavně předváděná hra podstatně zlepší oproti minulým zápasům. Z klasické sestavy béčka stále chybí kapitán Pavel Hošek (kterého čeká ještě absence v příštím kole a konečně mu tak vyprší čtyřzápasový trest), Zdenda Dvořák (šetřil bolavé koleno), Fanda Šinták (šetřil bolavý kotník) a Michal Hrůša (stále nemá registraci). Hostům chyběl obávaný kanonýr Pepa Cipra, který prodělal operaci srdce. Ten naši obranu vždy řádně větral a dal nám i několik branek. Touto cestou mu přeji hlavně pevné zdraví, které je nejdůležitější.

V prvním poločase jsme začali mírným tlakem, který ale hostující obrana v čele se zkušeným stoperem Sedláčkem spolehlivě nakopávala směr val nebo pole. V nadějné pozici se ocitl po zhruba deseti minutách zaskakující kapitán Michal Novák, ale jeho pumelici levou nohou zastavilo břevno. Hosté hrozili jen z rychlých protiútoků, ale Libor Drábek si vše spolehlivě pohlídal a nepřipustil gól v naší síti. Ve 25. minutě napřáhl opět "Novas" a tentokrát trefil spojnici tyče a břevna - dnes mu nebylo holt přáno. :-) V další tutovce se ocitl i Pepa Steklý, ale jeho střelu slabší levou nohou brankář vyrazil na roh. Branky jsme se ale přece jen dočkali - rychle rozehranou standartní situací od Tomáše Feistela. Ten vyslal rozeběhnutého Davida Starého, který svým typickým způsobem utekl po pravé straně a našel ve vápně Honzu Dohnálka, pro kterého už nebyl problém skórovat - 1:0. Do konce půle se už skóre neměnilo.

Po přestávce se hra na chvíli vyrovnala. My jsme ale mohli opět udeřit jako první, když David Starý našel na penaltě úplně volného Honzu Jarkovského, ale ten svou střelou trefil jen prostředek hostující svatyně, kde stál připravený jejich brankář. Hosté se ale dočkali vyrovnání. Nutno dodat, že hodně šťastného. Libor Drábek se snažil rychle založit útok výhozem na Tomáše Feistela, bohužel ale trefil útočníka Dolan do hlavy, od kterého se balón odrazil před dalšího plejera hostí a ten prázdnou branku minout už snad nemohl - 1:1. Hned z rozehrávky jsme se dostali zpět do vedení. „Dohny“ našel Pepu Steklého a ten zavřel oči a propálil gólmana - 2:1. Do konce utkání jsme si už vedení pohlídali celkem bez problémů, hosté střelami už naší branku pouze míjeli.

"Utrpěli" jsme vítězství 2:1, hra moc líbivá nebyla, ale počítají se hlavně body a ty zůstaly doma. Za týden v neděli přivítáme od 17:00 opět doma Neděliště. Dostali jsme se tudíž zpět na 1. místo, to znamená jediné - PÍSKEJ KONEC… :-)

Autor: Pavel Hošek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.9%
Kyral Roman9%
Samek Petr32%
Jarkovský Jan15%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal6%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 317 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2021 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media