Dorost / AFK Probluz (15. 6. 08)

Mistrovský zápas

AFK Probluz × FK Vysoká nad Labem

Datum

15. června 2008 od 17:00, venku

Výsledek

výhra, 1:7

Góly

  • 1. gól Dohnálek Jan (Starý David) - 0:1
  • 2. gól Ludvík Lukáš - 0:2
  • 3. gól Ludvík Lukáš (Starý David) - 0:3
  • 4. gól Mareček Karel (Růžička Ondřej) - 0:4
  • 5. gól Hladík Jakub (Mencák Tomáš) - 0:5
  • 6. gól Hladík Jakub - 1:6
  • 7. gól Hladík Jakub (Mencák Tomáš) - 1:7

Hráli

Jarkovský J., Píša J., Starý D., Dohnálek J., Dvořáček A., Hausvater J., Hejtmánek J., Hladík J., Kulhánek M., Ludvík L., Mareček K., Mencák T., Růžička O., Šinták F., Vavřina J.

Reportáž

Poločas 0:2

Sestava: Hejtmánek - Vavřina, Píša J., Růžička, Jarkovský - Dohnálek, Mencák, Šinták, Mareček - Ludvík, Starý

Střídali: Hausvater, Hladík J., Kulhánek M., Dvořáček

Poslední zápas této sezony čekal dorost v podprůměrné Probluzi. Domácí nastoupili bez své největší hvězdy, který čekal jen na tribuně. Zřejmě už domácí dolaďovali sestavu na příští sezonu a tak ho nenechali hrát, protože v dorostu končí.

První poločas měl tempo vycházkové chůze. Nikdo neběhal, nenabízel se a tak kdo si co neudělal sám to nebylo. Domácí byli v útoku více než bezzubí a tak se čekalo až se naše optická převaha vyjádří také gólově. Ale hodně akcí končila na neschopnosti trefit bránu. To ale musel míč popadnout tahoun našeho týmu v posledních kolech Honza Dohnálek. Na půlce popadl balon, vyměnil si ho s Davidem Starým a prostřelil šikovně gólmana 0:1. Jestli někdo čekal že se spustí kanonáda, tak se pletl. Dále jsme pokračovali ve skvělém zahazování šancí a tak do poločasu se už jen jednou pohlo skoré. To když gólman domácích neudržel střelu v náručí a Lukáš Ludvík úspěšně dorazil míč do prázdné brány 0:2.

Druhé dějství už bylo úplně o něčem jiném. Padali góly jako na běžícím páse. První kdo se prosadil byl opět Lukáš Ludvík a opět po přihrávce před „kuchyni“ kterou už nemohl minout 0:3. Poté krásným balonem za obranu hostí našel Ondra Růžička rozběhnutého Karla Marečka, který ještě zamotal pár obráncům hlavu a hladce zvýšil na 0:4. Poté na hřiště přišel Kuba Hladík a svůj poslední zápas si vychutnal s jeho typickou lehkostí a grandiózností. Jeho gólový koncert skvěle zrežíroval Tomáš Mencák. Na 0:5 Kuba zvyšoval právě po přihrávce od Tomáše. Domácí si však alespoň připsali čestný zásah na 1:5, ale poté už opět úřadoval Kuba Hladík. Svoji bravurní kličkovanou zakončil gólem už na 1:6 a svůj hattrick uzavřel opět po přihrávce od skvěle hrajícího Tomáše Mencáka 1:7. Do konce zápasu mohlo být tak 5 minut když se na výlet vydal stoper Honza Píša. Obešel všechny hráče kteří mu stáli v cestě a vyslal tvrdý projektil směrem na bránu. Gólman ale byl na svém místě a tak se při svém posledním zápase za dorost střelecky nezapsal.

Zápas skončil nakonec jednoznačným výsledkem. 3 body jsme si zasloužili a mohlo se začít slavit.

 

Zhodnocení:Skoré 100:39 a celkové 3. místo v Okresním přeboru dorostu je na nováčka více než skvělý výsledek. Po nevydařeném úvodu v soutěži jsme se nakonec do posledního kola rvali o celkové druhé místo a jen vlastními chybami jsme ho nezískali. Škoda, ale být na „bedně“ není vůbec špatné. Musím se zde rozloučit s hráči, kteří v dorostu končí kvůli věku a jsou to tito: Honza Píša, Ondra Růžička, Jirka Nejezchleb, Tomáš Mencák, Kuba Hladík, Karel Mareček, Lukáš Ludvík a Michal Kulhánek. Všem klub FK Vysoká n/L děkuje za příkladnou reprezentaci a za výkony v našem dresu. Klub přeje všem hodně štěstí v dalším fotbalovém i osobním životě a doufáme, že ve Vysockém dresu! Dále také zřejmě končí náš trenér pan Ladislav Naar, takže samozřejmě jemu také přeje klub hodně dalších trenérských úspěchů, i když by jsme byli mnohem raději kdyby to bylo v našem klubu u týmu dorostu. Všem kteří budou nadále reprezentovat tým dorostu, tak jim přeji ať hrají stejně nebo ještě lépe než tuto sezonu, protože fotbal je přeci jen pořád sport. A jedno si uvědomte: BEZ TRÉNOVÁNÍ TO NEPŮJDE!!! Tímto zřejmě i já končím s psaním článků o dorostu, takže se mějte a někdy v příštím životě zase nashledanou.

Jan Píša

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman10%
Samek Petr31%
Jarkovský Jan12%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš6%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 500 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2023 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media