A tým / AFK Častolovice "A" (19. 5. 12)

AFK Častolovice "A" × FK Vysoká nad Labem

19. května 2012 od 17:00, venku

• 1. gól Jelínek Jaroslav (Samek Petr) - 1:1
  • 2. gól Šulc Jiří (Samek Petr) - 1:2
  • 3. gól Haken Michal (Bitnar Pavel) - 1:3

Bitnar P., Dohnálek J., Dvořák L., Haken M., Jarkovský J., Jelínek J., Kafka P., Kalaš A., Menšl K., Píša J., Píša M., Samek P., Šulc J., Lunda P.

Sestava: Menšl - Píša M., Šulc, Jelínek, Píša J. - Kalaš, Haken, Samek, Dvořák L. - Bitnar, Dohnálek

Střídali: Kafka, Jarkovský, Lunda

Rozhodčí: Seidl, Novotný M., Kubišta

ŽK: Dohnálek, Samek, Šulc, Kafka

PK: 0:1 (nedal Samek)

Na parádním pažitu v Častolovicích jsme ovládli úvod zápasu. Naší kombinační hře nahrával jak terén, tak domácí, kteří chtěli hrát aktivně. Jak umí být na jednu stranu fotbal krásný a na druhou krutý ukázal v prvním dějství. Ač jsme trefili několik tyčí a břeven a dokonce zahrávali pokutový kop, který Petr Samek nedal, odcházelo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí, když proměnili jeden z mála brejků. Žádná bouřka v kabině se nekonala. Byli jsme všichni na 100% přesvědčeni, že tu dnes prostě vyhrajeme.

Ve druhém poločase jsme domácí přišpendlili k jejich vápnu a netrvalo dlouho a jejich gólman Jedlička lovil míč ze své sítě po hlavičce Jelínka 1:1. O několik minut později skoré otočil další výborný hlavičkář Jirka Šulc 1:2. Definitivní podobu výsledku zařídil po narážečce s Bitnarem Michal Haken 1:3.

Za týden hostíme doma Spartak Opočno a v případě naší výhry už můžeme slavit postup do I.A třídy.

A ještě jedna zajímavost na závěr. Dnešní utkání bylo 250. v historii novodobé Vysoké.