A tým / Sokol Roudnice "A" (22. 2. 15)

Přátelský zápas

Sokol Roudnice "A" × FK Vysoká nad Labem

22. února 2015 od 14:00, venku

remíza, 1:1

• 71. minuta Bělka Vojtěch (Prorok Tomáš) - 1:1

Bělka V., Haken M., Kafka P., Kulhánek P., Lunda P., Menšl K., Píša J., Prorok T., Ptáček M., Škvrňák J., Camacho D., Liebisch O., Sůra J.

Sestava: Menšl - Camacho Del Pino, Ptáček, Prorok, Píša J. - Škvrňák, Haken, Sůra, Kafka - Bělka, Liebisch

Střídali: Kulhánek P., Lunda

Rozhodčí: Šmolka Milan

Hráno na UMT Orlická kotlina

S celkem Roudnice jsme se v historii utkali již celkem 7x s bilancí 3-0-4. Sestava nebyla vůbec špatná. Na hrotu se pak přítomným představil Oswald Liebisch, který to k nám přišel zkusit.

První poločas byl více v režii Roudnice, která ho i vyhrála 1:0 gólem ze 33. minuty. Trefil se Vlasák. Naši největší šanci zazdil Vojta Bělka, když neprostřelil Tomka.

Druhý poločas byl z naší strany o dost lepší. Další tutovku nedal Bělka. Nakonec to byl právě on, kdo zápas dovedl do spravedlivé plichty. V 71. minutě odcentroval Ptáček, míč lehce tečoval Prorok a Bělka hlavou vyrovnal.

Už před zápasem naše řady opět prořídly. Pavel Duben alias Dubínek dostal mononukleózu. Přejeme mu brzké uzdravení.