A tým / FK Chlumec nad Cidlinou "A" (11. 8. 12)

FK Vysoká nad Labem × FK Chlumec nad Cidlinou "A"

11. srpna 2012 od 17:00, doma

• 1. gól Dohnálek Jan (Kalaš Adam) - 1:1
  • 2. gól Haken Michal (Vicany Ondřej) - 2:1
  • 3. gól Šulc Jiří (Samek Petr) - 3:1
  • 4. gól Jarkovský Jan - 4:1

Bitnar P., Dohnálek J., Haken M., Jarkovský J., Jelínek J., Jílek V., Kafka P., Kalaš A., Kulhánek P., Menšl K., Píša J., Samek P., Šulc J., Vicany O., Macháček R.

Sestava: Menšl - Vicany, Šulc, Jelínek, Píša J. - Kalaš, Haken, Samek, Jarkovský - Bitnar, Dohnálek

Střídali: Jílek, Macháček, Kulhánek P., Kafka

Rozhodčí: Bednář F., Martínek, Horský

ŽK: 3:3

Tuto sobotu se opět přepisovali dějiny fotbalu ve Vysoké. Domácí hráči si poprvé zahráli I.A třídu. Soutěž o které se většině týmů daleko dříve založeným může jen zdát. Jsme hrdí na naše borce, že se jim tuto soutěž podařilo vykopat a na všechny funkcionáře za jejich obětavou činnost.

Los nám v prvním kole přisoudil mužstvo Chlumce n/C. Hosté se loni jen tak tak vyhnuli boji v baráži, ale letos se od nich očekává daleko víc. Nový trenér Honza Kraus jistě nebude chtít hrát o záchranu.

Vstup do utkání se vydařil hostům. Domácí jako by si zvykali na vyšší rychlost oproti I.B třídě a byli vždy o krok pozadu. Chlumec toho také hned v 7. minutě využil. Díky pěkné kolmici středem hřiště z ničeho nic postupoval Jelínek sám na gólmana a chladnokrevně otevřel skoré 0:1. To ještě více nakoplo hosty a ve 12. minutě mohli své vedené zvýšit. Naštěstí zasáhl Menšl, hned rozehrál a povedl se nám rychlý brejk na jehož konci předložil Adam Kalaš míč jak na zlatém podnose Dohnálkovi, který poslal balon do prázdné branky 1:1. Dokonalé nedáš-dostaneš. S hosty to pořádně zacloumalo a postupně ztráceli půdu pod nohama. Vysoká byla stále lepší a dokázala to vyjádřit i gólově. Pas Ondy Vicanyho lehce hlavou lízl Haken a vybíhající gólman Frajer neměl šanci 2:1.

I po změně stran byla Vysoká lepší a když roh Samka našel hlavu Šulce, bylo po zápase 3:1. Kosmetickou podobu výsledku zajistil dobře hrající Honza Jarkovský, který se jako jediný zorientoval ve skrumáži 4:1.

Historicky první body v I.A třídě jsou na světě.

Libor, 4. 10. v 12:10
fkvysoka-m… číst
Libor, 4. 10. v 12:08
Paráda to je fofr, teď ještě tam dát odkaz aby to fungovalo,… číst