Soustředění v Janovičkách

Datum: 30. ledna 2008 v 10:00

Deníček soustředění

Den první (úterý)

Příjezd probíhal v pohodě, nenastali žádné komplikace. Jako poslední tradičně přijel Drahoš Jahodka. Dorazili jsme skoro všichni zdraví a plní elánu, navíc na nás čekala příjemná večeře-klasický řízek s bramborem.

Den druhý (středa)

I když večer někteří jedinci celkem ponocovali u hraní karet, budíček který byl naplánovaný na 7.30 zvládli všichni dobře, nejlépe však Petr Kulhánek, který nás vzbudil politím vody. Někteří se ovšem přejedli a v 10:00 nás čekal výběh. Zde se ukázala tíha rohlíků a objevily se i první zdravotní problémy. Michal Rejmont, jak sám říká, si dvakrát ublinknul a nakrmil tak přítomná lesní zvířátka. :-) U Marka Dostálka se začaly objevovat problémy s kolenem. Po výběhu jsme si dali klasické bago, u kterého se převážně smálo. Zároveň odstartoval turnaj na PlayStationu ve FIFA 2008. Zúčastnilo se 12 hráčů, každý s jinou národností.

Odpoledne nás už ale legrace přešla. Trenér Bergman nasadil laťku hodně vysoko a muselo se běhat do sjezdovky (černá) 12 koleček. To byl hodně ostrý start. Poté se zahrál fotbálek, ale bylo cítit, jak nohy těžknou. Večer se pak naplno rozjely karty – Poker, Kozel a Cvik. U některých však relaxace u televize a příprava na další dny.

Den třetí (čtvrtek)

Ráno už byli první, kteří zaspali budíček. V dopoledním tréninku nás čekal výběh na 3x12 minut. Nasadilo se dobré tempo, tak všichni vydrželi.

Odpoledne se ale najelo na jednu z nejtěžších činností. Běželo se 8x600 metrů pod 2 minuty a 30 sekund. Nejlepší běžci však běhali i pod 2:15 a rekord udělal Michal Novák s časem 1:56. Zde už začalo jít do tuha. Na tuto fázi tréninku už se nedostavily Mára Dostálek a Zdenda Zasadil a během cvičení odešli ze zdravotních důvodů Vojta Jílek a Tomáš Feistel. Po posledním běhu neudržel žaludeční šťávy ani vytrvalec Petr Kulhánek.

Den čtvrtý (pátek)

Na snídani už začalo vstávat čím dál míň lidí. Zdravotně nezpůsobilý se stal i Karel Mareček. Přes noc napadla několikacentimetrová vrstva sněhu, ráno byla pěkná vichřice, ale i přesto nás dopoledne čekalo 20x vyběhnout prudký kopec a zde to zdravotně odnesl i Michal Novák. Všichni už se ale těšily na odpoledne.

Odpolko nás čekala hala v Broumově. Příjemná změna. Bylo to na dvě hodiny, hoďku se cvičilo a hoďku hrál fotbal. Po příjezdu jsme se dozvěděli vítěze turnaje ve FIFA a tím se stal Zdenda Zasadil s týmem Anglie.

Den pátý (sobota)

Na ranní snídani nás bylo zase méně a pak nás čekal relaxační výklus na 40 minut. Nasadilo se opravdu pohodové tempo, takže se to zvládlo bez problémů, dokonce jsme během tohoto výklusu stihli nafotit i pár fotografií.

Odpoledne už nás čekala poslední a zřejmě nejtěžší část soustředění. Běželo se 7x400 metrů pod 1 minutu a 15 sekund. To už bylo doslova drastické. A aby toho nebylo málo na závěr se měla vyběhnout černá sjezdovka do půlky. A tak není divu, že v cíli všichni doslova padli.
Večer už se pouze doplňovaly tekutiny, upravovaly hodnoty peněz v našich peněženkách, během oblíbených karet a klábosilo se.

Den šestý (neděle)

Po sobotě se nás na snídani sešlo jen pár. Závěrem bych chtěl říci že to bylo velmi vydařené soustředění. Děkujeme všem a hlavně panu Dejnožkovi, který našel opravdu skvělé místo pro soustředění a pomohl nám i finančně.

Toto soustředění se opravdu vyvedlo. To hlavní se splnilo-pořádně se potrénovalo, všichni se dosyta zasmáli a parta se zajisté stmelila.

Soustředění se zúčastnili: Píša M. ml., Píša M. st., Píša J., Jahodka, Kulhánek P., Feistel, Novák, Dostálek, Rejmont, Zasadil, Hrůša, Dvořák Z., Jílek, Starý, Mareček, Vavřina a trenér Bergman.

Fotogalerie


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman10%
Samek Petr31%
Jarkovský Jan12%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš6%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 509 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2023 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media