Bělka V., Duben P., Haken M., Hušek F., Menšl K., Píša J., Podlipný J., Prorok T., Ptáček M., Škvrňák J., Camacho D., Dvořák L., Hejzlar T., Kalaš A., Sůra J.

Reportáž

Poločas 2:0

Sestavy

Domácí: Vaníček - Bořke, Lesák, Král, Dušek - Semelka, Franc - Hamák, Dostál, Šnejdr - Mládek

Střídali: Jošt, Jilemnický, Husak, Nun

Hosté: Menšl - Camacho Del Pino, Ptáček, Prorok, Píša J. - Podlipný, Sůra, Haken, Hejzlar - Škvrňák,

Bělka

Střídali: Kalaš, Duben, Dvořák L., Hušek

Rozhodčí: Slavíček, Vojtěch

ŽK: 3:4 (Lesák, Dostál, Dušek – Bělka, Prorok, Podlipný, Píša J.)

Diváků: 160

Zápas byl okořeněn návratem tria (Vítek, Škvrňák, Sůra) na místo činu. Věřili jsme, že jejich dokonalá znalost prostředí a kádru nám dopomůže k zisku tří bodů.

2. min – už ve druhé minutě domácí zahrozili. Dobře kopnutý roh našel hlavu Lesáka, ale Menšl v brance Vysoké byl pozorný

3. min – super šance Škvrňáka, který postupuje sám na Vaníčka, ovšem gólem to nekončí

16. min – dlouhý aut Hořkého zakončují domácí střelou těsně mimo tři tyče

17. min – domácí Lesák vidí ŽK za faul na Bělku

18. min – ke střele se dostává vysocký Škvrňák, ale míč jde vysoko nad

26. min – do míče se opírá rychlonohý Šnejdr a domácí se ujímají vedení, 1:0

37. min – Bělka důrazně atakuje Lesáka, ten si počíná chytře a nechává se zfaulovat. Přísná ŽK pro Bělku

42. min – domácí zahrávají roh, nejvýše naskakuje Michal Lesák a jeho hlavička má ligové parametry, 2:0

46. min – Vysoká začíná aktivněji, Bělka ale střílí nad

49. min – ŽK v ruce rozhodčího Slavíčka vidí Prorok

57. min – Kratonohy si vypracovali 100% šanci, gólman Menšl s námahou vykopl míč zpět do pole

61. min – přímý kop domácích schovává ve svých rukavicích pozorný Menšl

67. min – Podlipný remcá a vidí ŽK

70. min – otráveného a neviditelného Hejzlara nahrazuje Kalaš

73. za zakopnutý míč vidí ŽK další hráč Vysoké, tentokráte kapitán Honza Píša

74. min – ring opouští španěl Camacho, místo něj vbíhá Duben

81. min – další změna ve vysockých barvách, Dvořák nahrazuje Podlipného

88. min – domácí Dostál dostal ŽK

89. min – nic neřešící střídání, které nám spíše vzalo cenné vteřiny zápasu. Hušek nahradil Bělku

90. min – utkání uzavírá ostrý zájezd Duška do Ptáčka, domácí hráč vidí milosrdnou ŽK

V dnešním zápase jsme se prezentovali mdlým výkonem. Už první poločas nebyl dobrý a určitě to chtělo udělat změny v sestavě už v přestávce. Druhé dějství bylo ještě horší, odevzdané a bez bojovnosti.

Závěrem gratulace Karlu Menšlovi ke 100. zápasu v barvách Vysoké. Udržel 26 čistých kont a vstřelil 1 gól.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst