Březka M., Černík J., Drábek L., Dvořák Z., Feistel T., Filipek P., Fischer L., Hošek P., Pilař J., Urban D., Vavřina J., Čapek R., Gregora F.

Reportáž

Poločas: 2:0

Sestava: Drábek - Vavřina, Dvořák Z., Černík, Filipek - Pilař, Hošek, Březka, Gregora F. - Feistel, Fischer

Střídali: Urban, Čapek

Po prvním vydřeném jarním vítězství nad Červeněvsí jsme na další venkovní duel vyrazili, opět v oslabené sestavě, na půdu druhých Skřivan. Nečekalo nás nic jednoduchého, sestavu jsme opět lepili, jak se dalo. Z dovolené ve Špindlerově Mlýně přijel na poslední chvíli i turista "mladá puška", Radek Čapek, který nastoupil v průběhu první půle místo zraněného Honzy Pilaře, a patřil k nejlepším na place.

Úvod zápasu byl z naší strany nešťastný, hlavně co se týče zranění. V páté minutě dostal kapitán Pavel Hošek loktem do úst, vyplival krev, spočítal zuby, vydělil dvěma a mohl pokračovat. Uvidíme, co na to doktorka v úterý… Když byl "Dědek" ještě mimo hrací plochu, srazili se v souboji o míč Honza Pilař s Lukášem Fischerem a "Pilka" to odnesl krvavým šrámem na nose. Takže jsme chvíli museli hrát dokonce v devíti. Domácí nás hodně přehrávali, my jen poctivě bránili a nakopávali balóny co nejdál od branky. Ve dvacáté minutě už ale udeřilo, když nejprve Skřivany trefily břevno a následně úplně nekrytý útočník Trutnovský hlavou z dorážky otevřel skóre - 1:0. To neunesl Lukáš Fischer, pohádal se s obranou a nechal se raději vystřídat. Myslím, že jedině dobře, protože by utkání zřejmě nedohrál. Tím pádem jsme přišli o jediného klasického útočníka. Postupně se na naši bránu valil útok za útokem a bylo jen otázkou času, kdy se branková časomíra zase pohne v náš neprospěch. Do konce poločasu domácí své vedení navýšili o jeden zásah. Jejich stoper nakopl balón za obranu a opět Trutnovský hlavou zavěsil, když byl u míče dříve než vyběhnuvší Libor. Zhruba ve 40. minutě musel pro zranění kolena opustit hřiště Honza Pilař, kterého nahradil výše zmiňovaný "šedý vlk" Ráďa Čapek. Poločas jsme tedy prohráli 2:0.

Ve druhé půli se hra příliš nezměnila. Skřivany si hlídaly vedení a pokoušely se své příznivce potěšit dalšími zásahy. A to se jim povedlo hned třikrát. Nejdříve jsme balón neodkopli dostatečně daleko po rohu, ten se rychle vrátil do vápna, a bylo zle - 3:0. Poté skórovali domácí, v úniku tři na jednoho, znovu. Záložník Hrubeš nedal Liborovi žádnou šanci střelou pod břevno - 4:0. Poslední zásah už byl dokonce v úniku dvou na našeho brankáře. Útočník Schubert mu udělal kličku a skóroval do prázdné kasy - 5:0. Jedinou naši kloudnou šanci vytvořil Zdenda Dvořák, když se na pravém křídle! z pozice stopera uvolnil a nacentroval před branku, kde ve skluzu "Ravanelli" Čápa míč jen lízl, ale gólmana nepřekonal. Utkání jsme tedy prohráli zaslouženě 0:5. Nezbývá, než jen domácím pogratulovat.

Teď nás čekají zřejmě dva nejdůležitější zápasy v sezóně. Nejdříve přivítáme doma netradičně v sobotu 26. 4. od 17 hodin tým Kobylic “B“. Poté zavítáme na půdu posledního Praseku. Nutně potřebujeme získat 4 až 6 bodů, jinak bude už opravdu zle. Ale musíme se zlepšit takřka ve všem! Od přístupu k utkání, přes nasazení, bojovnost a srdíčko. Zkrátka makat všichni, jeden za druhého a táhnout za stejný konec provazu. Výhry totiž samy zcela jistě nepřijdou...

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst