A tým / FC Olympia Hradec Kr. (14. 3. 15)

FK Vysoká nad Labem × FC Olympia Hradec Králové

14. března 2015 od 14:30, doma

prohra, 0:1

Bělka V., Kafka P., Kulhánek P., Lunda P., Menšl K., Píša J., Prorok T., Ptáček M., Škvrňák J., Olšák M., Starý D., Camacho D., Dušek Z., Sůra J.

Domácí: Menšl - Dušek, Prorok, Ptáček, Píša J. - Camacho Del Pino, Sůra - Starý, Škvrňák, Kafka - Bělka

Střídali: Lunda, Olšák, Kulhánek P.

Hosté: Pařízek - Rak, Mařas, Novotný - Faltus, Klapka, Hubička, Blažej - Hruška, Karanský, Dvořák

Střídali: Hofman, Haupt, Novák

Rozhodčí: Šmída, Klečka, Říha M.

ŽK: 4:3 (Dušek, Škvrňák, Píša J., Prorok – Mařas, Hofman, Dvořák)

Na úvod jarní části soutěže nás čekal lídr Krajského přeboru a přes zimu notně posílený celek Olympie.

Začátek zápasu patřil hostům. Krátce po sobě trefili 2x břevno a s větrem v zádech měli i po zbytek poločasu mírnou převahu.

Ve druhém poločase ale byli lepší domácí. Bělkova pumelice prosvištěla kolem šibenice. Hosty hodně zlobil aktivní Škvrňák. V 75. minutě, v době našeho největšího tlaku, jsme ale hosty po našem rohu pustili do brejku, který mazácky proměnil Hofman, 0:1. Konec zápasu si už hosté s přehledem pohlídali.

Pochvala pro celý tým. Dnes jsme se neměli za co stydět.

Komické situace probíhali během zápasu na naší lavičce. Trenér Karel Vítek z neznámých důvodů místo na lavičce stál na druhé straně hřiště, na valu. Střídání tak řešil tím, že volal mobilem panu Dejnožkovi, kterému třeba řekl, kdo půjde na plac, ale už ne za koho. Jak mi potvrdili diváci stojící těsně u lavičky, už dlouho se tak nepobavili.