Bělka V., Bohuslav D., Hušek F., Jarkovský J., Jelínek J., Kafka P., Lunda P., Pavliš M., Píša J., Píša M., Pražák J., Prorok T., Ptáček M., Růžička R., Škvrňák J.

Reportáž

Poločas 0:2

Sestavy

Domácí: Pavliš - Bohuslav, Prorok, Jelínek, Píša J. - Růžička, Ptáček, Škvrňák, Kafka - Bělka, Jarkovský

Střídali: Hušek, Pražák J., Lunda, Píša M.

Hosté: Strýhal - Žalman, Matějka, Stránský, Zich - Mokošín, Šorm - Pokorný, Trejbal, Blažej - Holec

Střídali: Vrabec, Döme, Přikryl

Rozhodčí: Filip, Horský, Bečvář

ŽK: 2:0 (Škvrňák, Hušek)

Diváků: 44

O dnešní zápase jsme věděli, že nemůžeme hrát s běhavými hosty nahoru-dolů. Na naší straně byla jednoznačně zkušenost a tak naším cílem bylo hosty spíše přechytračit.

Od první minuty se nám to ale zle nedařilo. Cidlina nás napadala už v samotné rozehrávce a s její rychlostí jsme si místy vůbec nevěděli rady. V 7. minutě zahrál špatně malou domů Honza Píša, vše si vyčíhal Holec, který šel sám na Pavliše. Udělala mu kličku a stačilo míč poslat do prázdné kasy. V poslední moment však balon skočil a Holec vysoko přestřelil. Nedáš dostaneš mohl provést o minutu později Honza Jarkovský, ale i on tváří v tvář Strýhalovi vysoko překopl. V 10. minutě si za obranu zaběhl bydžovský Trejbal a pohotově otevřel o tyčku skoré, 0:1. Hosté byli po zbytek prvního poločasu lepší a ve 43. minutě navýšili skoré. Střelu Mokošína za hranicí vápna vyrazil Pavliš přímo k Blažejovi a ten mu míč pohotově vrátil do sítě, 0:2.

Ve druhém dějství se toho moc nezměnilo. Hosté měli zápas plně ve svých rukou a v 58. minutě opět navýšili skoré už na 0:3. Krásná individuální akce Holce zakončená přesnou přihrávkou na Šorma neměla chybu. Nový Bydžov si z nás udělal trhací kalendář. V 74. minutě po rychlé akci přes naši levou stranu se dostal k míči na vápně holec a s citem a nechytatelně zvýšil už na 0:4. Nezbývalo už nic jiného než se modlit, ať přijde co nejrychleji konec zápasu. Bohužel konec našeho utrpení ještě nebyl a po hrubé chybě Tomáše Proroka skóroval Bydžov popáté. Svůj druhý gól v zápase vsítil Holec.

Po velmi slabém výkonu celého týmu a zejména hráčů, kteří jak se říká „mají něco odkopáno“ jsme odešli z placu s pověstným bůrem. I takové zápasy se čas od času „povedou“. Proto hlavy vzhůru, semknout se a v Dobrušce jezdit po prdeli a ztracené body přivézt z venku.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst