Bělka V., Duben P., Haken M., Homolka J., Hušek F., Jarkovský J., Kafka P., Lunda P., Pavliš M., Píša J., Pražák J., Prorok T., Ptáček M., Vicany O.

Reportáž

Poločas 0:1

pokutové kopy 3:5

Sestavy

Domácí: Blažek - Marek, Řehák, Kaplan, Šrámek - Kadavý, Cvejn, Klapal, Plocek - Přikryl, Švandrlík

Střídali: Brandejs, Kvasnička

Hosté: Pavliš - Duben, Prorok, Ptáček, Píša J. - Homolka, Haken, Hušek, Kafka - Bělka, Pražák J.

Střídali: Lunda, Vicany, Jarkovský

Rozhodčí: Vítek Pavel, Fišer, Svoboda F.

ŽK: 1:3 (Švandrlík – Bělka, Duben, Prorok)

5.                                                 3:5 Pavliš

Vstup do prvního jarního zápasu se nám vydařil skvěle. Už ve 3. minutě spustil rychlou akci novic ve vysockých barvách Honza Pražák kolmicí na rozběhnutého Pepu Homolku. Ten se s míčem dostal až do vápna Kostelce a byl faulován. Penaltu s přehledem uklidil Ptáček, 0:1. Poté se hra vyrovnala a do poločasového hvizdu si oba týmy vytvořily každý pouze jednu velkou šanci. Za domácí ji neproměnil Švandrlík a u hostů hlavičku Ptáčka chytil domácí gólman Blažek.

Ve druhém poločase byli lepší domácí a vyrovnání dlouho viselo ve vzduchu. Hodně nás poznamenalo zranění kapitána Honzy Píši. Při obranném zákroku, když odkopával míč do něho vrazil domácí hráč a následoval nekontrolovaný pád na záda. Hlavní rozhodčí nejen že neodpískal ani faul, ale následně nechal hrát Vysokou bez označeného kapitána, který musel být střídán. Hrubá chyba! V závěru zápasu jsme se dostali pod velký tlak a v 77. minutě se podařilo domácímu Kadavému hlavou vyrovnat, 1:1. Remízu jsme s vypětím všech sil ubránili.

Hrdina penaltového rozstřelu se jmenuje Milan Pavliš. Nejprve ve třetí sérii jednu pently chytil, aby následně v páté sérii zařídil plusový bod.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst