A tým / TJ Červený Kostelec (30. 4. 16)

FK Vysoká nad Labem × TJ Červený Kostelec

30. dubna 2016 od 17:00, doma

• 40. minuta Homolka Josef (Prorok Tomáš) - 1:1
  • 63. minuta Ptáček Martin - 2:1

Bělka V., Bohuslav D., Homolka J., Jarkovský J., Jelínek J., Kafka P., Kulhánek P., Menšl K., Píša J., Píša M., Podlipný J., Pražák J., Prorok T., Ptáček M.

Sestava: Menšl - Bohuslav, Jelínek, Prorok, Píša J. - Jarkovský, Ptáček, Podlipný, Homolka Jos. - Bělka, Pražák J.

Střídali: Kafka, Kulhánek P., Píša M.

Domácí: Menšl - Bohuslav, Jelínek, Prorok, Píša J. - Jarkovský, Ptáček, Podlipný, Homolka Jos. - Bělka, Pražák J.

Střídali: Kafka, Kulhánek P., Píša M.

Hosté: Klofanda - Petrů, Havlíček, Gross, Vejman - Kováčik, Vít O., Hála, Štelzig - Koval, Martínek

Střídali: Barták, Svoboda

Rozhodčí: Horský, Filip, Hlaváč

ŽK: 0:1 (Barták)

Další soupeř, který je sice ve středu tabulky, ale ještě zdaleka nemá jistotu záchrany, přijel z Červeného Kostelce.

Na první gól se čekalo až do 34. minuty. Bohužel skončil v naší síti. Prosadil se Kováčik, 0:1. Hosté pak měli další superšanci, ale famózním zákrokem nás udržel ve hře Karel Menšl. Zafungovalo ono známé nedáš-dostaneš. Tomáš Prorok vysunul Pepu Homolku, který hrál netradičně zleva. Pepíček si skvostně poradil s dotírajícím bekem a prostřelil Klofandu, 1:1. Pěkný šatňák téměř z ničeho.

Druhý poločas přineslo naše mírné zlepšení a rázem jsme si začali vytvářet i šance. V 63. minutě nás poslal do vedení Ptáček, když do brány dotlačil míč, který předtím už sám na kasu vypálil rychlostí 1 metr za hodinu a běžel to oslavit někam hodně daleko, 2:1. Toto skoré už vydrželo až do konce zápasu.

Když přijede teta z Červeného Kostelce, tak tu nikdo moc rád nevidí, ale tyhle kluky rádi uvidíme zase.

Gratulace pro Jardu Jelínka – dnes 150. zápas za FK a také pro Tomáše Proroka, 50. zápas.