B tým / AFK Probluz "B" (23. 9. 12)

Mistrovský zápas

FK Vysoká nad Labem × AFK Probluz "B"

Datum

23. září 2012 od 16:30, doma

Výsledek

výhra, 8:0

Góly

  • 1. gól Kulhánek Petr - 1:0
  • 2. gól Hošek Pavel - 2:0
  • 3. gól Kulhánek Petr - 3:0
  • 4. gól Militký Tomáš - 4:0
  • 5. gól Starý David - 5:0
  • 6. gól Militký Tomáš - 6:0
  • 7. gól Kulhánek Petr - 7:0
  • 8. gól vlastní gól - 8:0

Hráli

Drábek L., Dvořák L., Jílek V., Kafka P., Kulhánek P., Militký T., Černík J., Gregora F., Gregora P., Hlaváček V., Hošek P., Lunda P., Novák M., Starý D., Vavřina J.

Reportáž

Poločas: 3:0

Sestava: Drábek - Vavřina, Novák, Černík, Kafka - Starý, Hošek, Dvořák, Lunda - Jílek, Kulhánek P.

Střídali: Militký, Gregora P., Gregora F., Hlaváček

 

V nedělním odpoledni jsme změřili síly s momentálně posledním mužstvem IV.třídy, Probluzí "B", která v dosavadních 6 střetnutích nezískala ani bod. Tudíž jsme očekávali jasnou výhru, ale tyto zápasy bývají ošidné a vždy bývá nejdůležitější vstřelit co nejdříve branku. V sestavě Vysočáků se objevilo oproti minulému utkání hned několik změn, zejména díky posilám z lavičky "A" týmu, protože náš první tým
hrál včera v Roudnici. Do zápasu ale nemohli nastoupit z různých důvodů tři hráči klasického béčka - Pepa Steklý, Zdenda Dvořák a Franta Šinták. 

Jak už jsem předeslal, bývá důležité jít brzy se soupeři ze dna tabulky do vedení. To jsem nečekal, že se nám to podaří hned v úvodní minutě, kdy po necelé půlminutě utekl David Starý a našel přesně Petra Kulhánka, který na zadní tyči nezaváhal - 1:0. Dále se ve hře domácích objevovala řada nepřesností, spousty zbytečně zkažených přihrávek, což byla celkem škoda. Probluz nastřelila v této pasáži břevno, po pěkně zahraném přímém kopu. Naštěstí přišla uklidňující druhá branka, když na centr Petra Kulhánka naskočil kapitán Pavel Hošek a zatloukl balón hlavou neomylně do branky - 2:0. Hned vzápětí jsme přidali další gól. Lukáš Dvořák poslal do brejku duo Vojta Jílek-Petr Kulhánek a ti si vědeli rady, když si tak dlouho nahrávali před prázdnou brankou, až ho tam Čudla dopravil - 3:0, krásná akce! Zanedlouho odmítl "Čudla" Kulhánek hattrick za první poločas, když hlavou zblízka přestřelil branku po centru "Dejvka" Starýho. Hosté se k zakončení moc nedostávali a Libor Drábek se v brance občas nudil.

Ve druhé půli se hra zlepšila a pokračoval festival neproměněných šancí a hlavně branek. Do centru střídajícího Pavla Gregory skluzem skočil další náhradník Tomáš Militký a bylo hotovo - 4:0. Dále pokračovala hra kočky s myší, byla také okořeněna pátým góle, když David Starý obstřelil brankáře - 5:0. Pak se zastřeloval Petr Kulhánek, když napálil břevno. Další branku po pasu za obranu od Pavla Hoška zaznamenal znovu Tomáš Militký - 6:0. Čudla se hattricku nakonec dočkal. Centr "Mlíka" Militkého usměrnil přesně - 7:0. Poté David Starý dvakrát ze stejné akce, poté, co utekl všem, pálil vždy do toho samého místa. Bohužel pokaždé tak metr vedle branky. Poslední branku si hosté vstřelili sami. Centr Vlasty Hlaváčka jemně tečoval Pavel Gregora a hostující obránce krásně obstřelil gólmana střelou do jeho protipohybu - 8:0. V poslední minutě mohl dát náš druhý hráč hattrick, což by byl unikát. Ale to by musel Tomáš Militký mířit z malého vápna přesněji, a ne do gólmanových nohou. Tímto udělal radost hlavně Honzovi Píšovi, který uhádl druhý přesný výsledek ve Vysocké Tip-lize za jeden víkend a touto cestou mu gratuluji :-). 

Po zápase jsme si zakřičeli náš vítězný pokřik, který svým nenapodobitelným hlasem na jeden zátah vede Libor Drábek. Ještě jsme se přejedli tataráčku s topinkami, který jsme prolili pivem nebo kofolou. Nyní máme dva víkendy volno a v dalším zápase nastoupíme až za tři týdny ve šlágru v Cerekvici, která nám šlape na paty. Bohužel bude opět souběh s "áčkem", tak doufám, že nám v něm někdo vypomůže z jeho sestavy.

Závěrem bych chtěl popřát Zdendovi Dvořákovi, pilíři naší obrany, aby mu zítřejší operace kolene dopadla dobře a aby za nás mohl co nejdříve nastoupit. I když to bude bohužel až v jarních odvetách.

Autor: Pavel Hošek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman10%
Samek Petr31%
Jarkovský Jan12%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš6%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 509 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2023 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media