A tým / SK Jičín "A" (30. 9. 17)

SK Jičín "A" × FK Vysoká nad Labem

30. září 2017 od 16:30, venku

• 37. minuta Ptáček Martin (Prorok Tomáš) - 1:1
  • 70. minuta Pražák Jan II - 1:2
  • 90. minuta Pražák Jan II (Homolka Josef) - 2:3

Bělka V., Haken M., Homolka J., Jelínek J., Kafka P., Pavliš M., Píša J., Píša M., Pražák J., Prorok T., Ptáček M., Růžička R., Škvrňák J.

Domácí: Puš - Šaroun, Jeník, Ulvr, Bucek - Veg, Kocourek, Míka, Voldán - Mészáros, Havel

Střídali: Nálevka, Chramovský, Sajdl

Hosté: Pavliš - Píša J., Ptáček, Prorok, Kafka - Růžička, Haken, Jelínek, Škvrňák - Bělka, Pražák J.

Střídali: Homolka J., Píša M.

Rozhodčí: Buchta, Kalaš, Fišer

ŽK: 3:1 (Voldán, Bucek, Puš - Pražák J.)

S Jičínem máme dlouhodobě negativní bilanci. Ze 6 vzájemných duelů jsme dokázali vyhrát pouze jednou.

I dnes se zápas dle skoré nevyvíjel dobře i když jsme v úvodu zápasu byli lepší a krásným volejem Jelínka jsme trefili břevno. Domácí totiž dostal do vedení ve 29. minutě Havel po zmatku v našem malém vápně a po odrazu od břevna, 1:0. Naštěstí brzy srovnal na 1:1 Ptáček a pozvolna jsme opět přebírali otěže zápasu.

Převahu vyjádřil v 70. minutě Honza Pražák, 1:2. Domácí byli téměř bez šancí a tak se zdálo, že velezkušená obrana Vysoké si výsledek bezpečně pohlídá. V 79. minutě však přišla minela Mildy Pavliše, kdy netrefil míč při odkopu a domácí Kocourek tvrdě trestal, 2:2. Podzimní fazóna Honzy Pražáka nám ale zajistila tři body v poslední minutě. Spravedlivý výsledek.

Libor, 4. 10. v 12:10
fkvysoka-m… číst
Libor, 4. 10. v 12:08
Paráda to je fofr, teď ještě tam dát odkaz aby to fungovalo,… číst