A tým / AFK Urbanice (5. 6. 10)

Mistrovský zápas

FK Vysoká nad Labem × AFK Urbanice

Datum

5. června 2010 od 17:00, doma

Výsledek

výhra, 8:0

Góly

  • 1. gól Jílek Vojtěch (Píša Miroslav) - 1:0
  • 2. gól Jílek Vojtěch - 2:0
  • 3. gól Jelínek Jaroslav (Píša Jan) - 3:0
  • 4. gól Fiedler Josef (penalta) - 4:0
  • 5. gól Kulhánek Petr (Starý David) - 5:0
  • 6. gól Jelínek Jaroslav (Jílek Vojtěch) - 6:0
  • 7. gól Bitnar Pavel (Píša Jan) - 7:0
  • 8. gól Jílek Vojtěch (Novák Michal) - 8:0

Hráli

Bitnar P., Dvořák Z., Feistel T., Fiedler J., Jelínek J., Jílek V., Kulhánek P., Novák M., Píša J., Píša M., Starý D., Šulc J., Vicany O.

Reportáž

Poločas 4:0

Sestava: Fiedler - Píša M., Vicany, Šulc, Píša J. - Feistel, Novák, Jelínek, Kulhánek P. - Bitnar, Jílek

Střídali: Starý, Dvořák Z.

Oslavy postupu na domácím hřišti vyšly jak se patří. Na náš stadión zavítaly dosud třetí Urbanice s nejlepším střelcem soutěže Markvartem. Toto utkání bylo vlastně soubojem o čelo tabulky střelců, jak bylo řečeno u hostí vévodil s 23 brankami v soutěži Markvart. Domácí Jelínek a Jílek se drželi v závěsu oba s 21 brankami. Pikantní souboj mohl začít.

Před samotným utkáním se naše mužstvo dočkalo korunovace v podobě předání poháru pro jistého vítěze III.třídy z rukou představitelů OFS HK. Pohár před samotným zápasem putoval nad hlavami všech hráčů až doputoval na lavičku, kde ho pyšně strážil strůjce úspěchu trenér „Mourinho" Dlabáček.
Utkání začalo z ostra. Kdo si myslel, že domácí borci zápas „odchodí" už jen z povinnosti byl na omylu. Od začátku zápasu byl z obou stran viděn útočně laděný fotbal s větším množství šancí na straně domácích. Naše obrana se soustředila na střelce Markvarta a eliminovala ho osobním bráněním Honzy „Poláka" Píši, který nepustil hostujícího „šutéra" do žádného zakončení. Tím bylo vlastně o osudu utkání rozhodnuto. Hned v úvodní 10ti minutovce se prosadil přímo z rohu Vojta Jílek 1-0 a začal tak svůj střelecký koncert vyšperkovaný hattrickem. Vojta nastoupil po jednozápasové pauze, kdy si odpykal trest za vyloučení a jeho chuť do hry byla znát. Za dalších 7 min to už bylo 2-0, to skóroval Jarda Jelínek, když střelou z dálky vyškolil vyběhnuvšího brankáře hostí,který se jen smutně ohlédl za projektylem mířícím za jeho záda. Třetí branku přidal ještě do poločasu po faulu na Jelínka z penalty náš brankář Pepa Fiedler. Konečný poločasový účet si dovolil vystavit těsně před odchodem do kabin výstabní střelou Vojta Jílek. Hlasatel v tuto chvíli ohlásil Vojtovi 23 branku v soutěži!

Druhý poločas neubral našim hochům nic na chuti deptat soupeře pěknými přímočarými akcemi po stranách s centry do šestnáctky, kde se v palebných pozicích zastřelovali postupně Kulhánek, Starý, Jílek a Bitnar. Fungovala i spolupráce při narážečkách středem hřiště po které vybídl Vojta Jílek ke skórování na 5-0 Jardu Jelínka to běžela 54 min. Další parádní akci se zakončením do prázdné branky předvedl po akci Bitnara Kulhánek 6-0. To už hosté rezignovali a rozmrzele přihlíželi koncertní šňůře hráčů Vysoké. Na 7-0 upravil po hrubé chybě hostujícího brankáře „hlavičkující" Pavel Bitnar. Konečné slovo měl v tomto utkání v pohodě hrající Vojta Jílek, který 8 min před koncem dovršil svůj hattrick, krásnou přízemní střelou k tyči z hranice velkého vápna. V čele tabulky střelců tak střídal po hříšti smutně „tápajícího" Markvarta z týmu hostí. Konečný účet před postupem slavícím domácím publikem zněl 8-0. Souboj střelců vyzněl také pro domácí hráče: Jílek skóroval celkem 24x, Jelínek 23x stejně jako doposud vedoucí Markvart.

Postup oslavit na domácí trávník přišlo shlédnout 120 spokojených diváků. Utkání velice dobře řídili všichni tři rozhodčí, kteří perfektně zapadli do postupových oslav.

 

autor
Jaroslav Jelínek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman10%
Samek Petr32%
Jarkovský Jan11%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš6%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav9%
Celkem 557 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2023 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media