Bělka V., Bláha A., Duben P., Haken M., Jelínek J., Kafka P., Pavliš M., Podlipný J., Pražák J., Prorok T., Ptáček M., Hovorka M., Píša M., Pražák V.

Reportáž

Poločas 0:0

Sestavy

Domácí: Mäsiar - Materna, Halbych, Klečal, Prskavec - Šotka, Knobloch, Miler, Kunst - Chramovský, Mészáros

Střídali: Taneček, Men, Král, Topič

Hosté: Pavliš - Duben, Ptáček, Jelínek, Prorok - Bláha, Haken, Podlipný, Pražák V. - Bělka, Pražák J.

Střídali: Kafka, Hovorka, Píša M.

Rozhodčí: Filip, Matula, Kudláček

ŽK: 0:0

Diváků: 100

V Sobotce se tým Vysoké představil vůbec poprvé v historii. První poločas hráli domácí velmi dobře a byli lepší. Naštěstí pro nás neodkázali využít žádnou z řady šancí, ani perfektně nacvičených signálů a poločasové skoré tak bylo 0:0.

Uragán Honza Pražák v poločase druhém nasměroval tři body do Vysoké. Hattrick za 9 minut!!! nepotřebuje další komentář.

První asistenci ve vysockém dresu si dnes připsal Adam Bláha.

Los našich družstev mužstev mužů si tento víkend pěkně zalaškoval. Áčko v sobotu v Sobotce a béčko v neděli Nedeliště :)

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst