B tým / Sokol Hořiněves (5. 4. 14)

Mistrovský zápas

Sokol Hořiněves × FK Vysoká nad Labem

Datum

5. dubna 2014 od 16:30, venku

Výsledek

prohra, 2:1

Góly

  • 90. minuta Fischer Lukáš - 2:1

Hráli

Hušek F., Černík J., Filipek P., Novotný T., Březka M., Čapek R., Drábek L., Dvořák Z., Fischer L., Hošek P., Urban D., Vavřina J.

Reportáž

Poločas: 0:0

Sestava: Drábek - Černík, Čapek, Dvořák Z., Vavřina - Novotný, Hošek, Březka, Urban - Fischer, Hušek

Střídal: Filípek

 

V dalším zápase o mistrovské body jsme zavítali na, nám dobře známé, místo – do Hořiněvse. S tímto soupeřem se utkáváme pravidelně už několik let po sobě, ať už to bylo ve IV.třídě, nebo nyní ve III.třídě. Pravidelně na tyto venkovní duely jezdíme s omezeným počtem lidí, nejinak tomu bylo i dnes. Vzhledem k několika zraněným hráčům, jsme odjeli s 11 plejery, kteří mají své tělo a hlavu připravenou dobře. Na lavičce byl připraven ještě kouč Tomáš Kulhánek, zhruba ve 20. minutě pak přijel další marod, Petr Filípek, který později do zápasu nastoupil. Domácí hru tvoří především dva hráči, Ota Rejfek a Tonda Kaplan, oba velmi dobří leváci.

Kotel místních Ultras hnal své borce hned od úvodu do útočení. Vysočáci byli zalezlí a čekali na chyby v obraně domácích. Na hrotu se velmi dobře pohyboval Filip Hušek, který na jaře oblékl dres poprvé. Vzadu nastoupil "šedý vlk" Ráďa Čapek, který se postavil ke Zdendovi Dvořákovi do stoperské dvojice. Hořiněves hrozila především střelami zpoza vápna, ale jejich mířidla nebyla seštelována dobře, a tak branku naštěstí míjeli. Vysoká čekala trpělivě na svou šanci a dočkala se. Pavel Hošek si krásně narazil balón s Tomášem Novotným, který mu míč vrátil a vysocký kapitán střelou z dvaceti metrů rozezvučel spojnici tyče a břevna! Ve zbytku poločasu se už nic zvláštního nestalo a po 45 minutách byl tedy stav bezbrankový.

Ve druhé půli se už góly zrodily. Do naší sítě, ale pokaždé po hrubých chybách. Nejdříve jsme nedokázali odkopnout balón za vápno, na penaltě stojící Runkas dostal míč ideálně na nohu a propálil Libora - 1:0. Zanedlouho propadl míč naší obranou a po centru zleva se střelou z voleje radovali domácí podruhé - 2:0. Poté nastoupil Petr Filípek a naše hra se zlepšila. Zdenda Dvořák se vysouval z pozice stopera a několikrát zahrozil střelami zpoza vápna. V té největší, po přistrčení mezi beky od Pavla Hoška, vyprášil jen rukavice domácího brankáře. I zmiňovaný "Dědek" Hošků mohl přidat čestný úspěch, ale jeho hlavička po centru Petra Filípka skončila jen v rukavicích gólmana Hořiněvse. Branku jsme sice vstřelili, ale až v 90. minutě. Lukáš Fischer napřáhl z úhlu a balón zapadl krásně k tyči - 2:1. Hned poté sudí Tlustý utkání ukončil.

Opět jsme tedy prohráli, tentokrát si ale dovolím tvrdit, že i v oslabené sestavě jsme na body rozhodně měli. Hlavně ke konci zápasu, když jsme hráli na jeden, dva doteky, Hořiněves nevěděla, kde je. Bohužel ale jedeme, jak už to tak u venkovních duelů bývá, s prázdnou. Zabojovat o záchranu musíme opět za týden, kdy v dalším mistráku přivítáme doma Červeněves. Na podzim jsme s nimi prohráli 0:3 kontumačně, když jsme se nesešli. Utkání startuje v neděli 13. 4. v 16:30.

Závěrem bych chtěl popřát brzké uzdravení hráči našeho „A“ týmu, Adamu Kalašovi, kterého musela odvézt sanitka, když si v utkání s Třebší ošklivě zranil koleno. Snad bude brzy v pořádku a bude moci prohánět soupeře tak, jak to umí ve Vysoké jenom on.

Autor: Pavel Hošek 

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.12%
Kyral Roman10%
Samek Petr31%
Jarkovský Jan12%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš6%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 509 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2023 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media