A tým / TJ Dolany (6. 9. 08)

TJ Dolany × FK Vysoká nad Labem

6. září 2008 od 17:00, venku

• 1. gól Hošek Pavel (Černý Jakub) - 0:1
  • 2. gól Starý David (Píša Miroslav) - 0:2
  • 3. gól Kulhánek Petr - 1:3
  • 4. gól Černý Jakub (Hrůša Michal) - 1:4

Černý J., Hošek P., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Starý D., Vicany O., Hrůša M., Novák M., Růžička O., Šinták F., Mareček K., Vrabec J., Zasadil Z.

Sestava: Zasadil - Vrabec, Píša M., Vicany, Píša J. - Růžička, Černý J., Novák, Hošek - Šinták, Starý

Střídali: Kulhánek P., Hrůša, Mareček

Zavítali jsme na půdu posledního celku tabulky a tak se od nás čekalo povinné vítězství. Obavy však trochu panovali, neboť stále chyběl potrestaný kanonýr Jílek, navíc oba dva dosavadní výlety na hřiště soupeře skončili prohrou a v poslední řadě nás strašilo malé hřiště, kterému našemu technickému mančaftu moc nevyhovuje.

Úvod se nám však vydařil a brzy jsme šli do vedení a trochu se i uklidnili. Zasloužil se o to duo Černý-Hošek, když prvně jmenovaný obešel na hranici vápna tři borce domácích a předložil jak na zlatém podnose míč Pavlu Hoškovi. „Dědek", jak se mu začalo v poslední době říkat neboť je nejstarší v týmu (28 let), nezaváhal 0:1. Vysoká měla nadála územní převahu a vytěžila z ní další branku. Kapitán Mirek Píša našel hlavičkou za obranou naběhnutého dorostence Davida Starého a ten parádní střelou nedal Kubáskovi žádnou šanci 0:2. I když domácí byli takřka bez šancí, přesto se jim podařilo snížit. Špatně vyběhnutého Zasadila přehlavičkoval Ivanov a rázem se dostali domácí z ničeho do hry 1:2. Naštěstí jejich náznak tlaku přerušil poločasovým hvizdem sudí Riesner.

Po změně stran opět na place dominovala Vysoká a nikdo z přítomných ani nezaznamenal, že útočné duo je složeno z dorostenců. Vidinu domácích, že dosáhnou alespoň na bod definitivně zničil střídající Petr Kulhánek, který uklidil do sítě odražený míč a pozvolna se rozehrává po těžším zranění 1:3. Následovala fotbalová lahůdka. Kousek za půlkou přiťukl míč Michal Hrůša na volného Kubu Černého a ten halfvolejem nedal domácímu gólmanovi žádnou šanci 1:4. Za zmínku ještě stojí, že to byla úplně první asistence Michala Hrůši vy vysockých barvách a to má odehráno 64 zápasů. Domácím se v samém závěru podařilo ještě snížit z penalty po faulu Růžičky na konečných 2:4.