A tým / Lokomotiva Borohrádek (3. 8. 14)

Pohárový zápas

Lokomotiva Borohrádek × FK Vysoká nad Labem

3. srpna 2014 od 17:30, venku

Bělka V., Haken M., Jarkovský J., Jelínek J., Kafka P., Kulhánek P., Píša J., Ptáček M., Starý D., Camacho D., Duben P., Dvořák L., Hejzlar T., Kyral R., Radoň J.

Domácí:  Hlaváč J. - Pírko, Moravec, Čermák J., Uhnavý - Bílek, Sazima T., Čermák A., Hlaváč L. -

Sodomka, Matějus P.

Střídali: Sazima R., Karkula

Hosté: Radoň - Duben, Ptáček, Jelínek, Píša J. - Camacho Del Pino, - Starý, Haken, Kyral, Kulhánek

P. - Bělka

Střídali: Jarkovský, Kafka, Dvořák L., Hejzlar

Rozhodčí: Vašata

ŽK: 2:2 (Bělka, Camacho Del Pino)

ČK: 0:1 (Kafka)

PK: 1:0

Další kolo poháru KFS nás poslalo na útulný stadionek do Borohrádku. Místní Lokomotiva kope I.B třídu a pro náš tým to je v historii druhý zápas na tomto hřišti. V sezoně 11/12 jsme zde vyhráli 4:0. Ani dnes jme neočekávali velké obtíže, poté co jsme posílili.

Od první minuty se nám ale nedařilo, hra drhla a domácí, kteří po několika minutách poznali, že dnes nemáme svůj den, si začali čím dál více dovolovat. Naši největší šanci první půle zahodil Bělka, když ve 36. minutě z několika kroků málem přerazil tyč. Dal o sobě vědět ještě jednou, to když mu sudí Vašata ukázal ŽK. Poločasových 0:0 bylo spravedlivých.

I ve druhém poločase z fotbalu bolely oči. Více se bojovalo než hrálo, až přišla nešťastná 63. minuta. Naprosto zbytečně dohraný souboj Kafky skončil zlomenou nohou J. Čermáka. Zmatený sudí Vašata nejprve ukázal našemu hráči jen ŽK. Přitom stál od místa pár kroků. Až na popud pomezního a hráčů domácích udělil správně ČK. Do hry musel domácí trenér Sazima R. a po minutě pobytu na hrací ploše otevřel skoré zápasu, když pěkně přehodil Radoně 1:0. Tímto momentem se naše hra sesypala úplně a domácím se v 77. minutě povedlo navýšit na konečných 2:0 z penalty, kterou proměnil Bílek. Utkání se pak dohrálo pouze z povinnosti.

Domácímu hráči přejeme brzké uzdravení a s 12 zápasy natvrdo od DK naprosto souhlasíme. Doufejme, že podobné zákroky bude DK posuzovat stejně důsledně i v jiných zápasech a že hráč Kafka nebyl jen obětní beránek.