A tým / SK Holice "A" (27. 2. 16)

Přátelský zápas

SK Holice "A" × FK Vysoká nad Labem

27. února 2016 od 10:15, venku

• 1. gól Vicany Ondřej (Kafka Petr) - 4:1
  • 2. gól Kulhánek Petr - 5:2

Duben P., Homolka J., Hušek F., Jelínek J., Kafka P., Kulhánek P., Lunda P., Pavliš M., Píša J., Píša M., Pražák J., Vicany O.

Domácí: Hlavatý - Tláskal, Chvála, Lát - Fotul, Krpata J., Kopřiva, Musil - Jedlička T., Václavek

Hosté: Pavliš - Píša J., Vicany, Jelínek, Lunda - Kulhánek P., Hušek, Duben, Kafka - Pražák J., Homolka

Střídal: Píša M.

Rozhodčí: Bečvář

Hráno ve Starých Holicích

Na dnešním zápase jsem toho moc pozitivního neshledal. Když to vezmu popořadě. Kvalita hrací plochy nebyla hodna zápasu vedoucího celku Krajského přeboru se třetím. Navíc se v našem táboře omluvila celá osa týmu a když přičtu některé jedince co ještě ani pořádně nezačali přípravu, tak tento zápas ztratil smysl hrát. Za 14 dní hrajeme první mistrovský zápas, tak bych od hráčů na place očekával jinou jízdu, jiné nasazení. Dobrá polovina nemá základní jedenáctku jistou a kdy jindy se o flek porvat … Domácí si s námi dělali co chtěli a to celý zápas odehráli pouze v 10 lidech (další věc, kterou jsme tak trochu nepochopil).

Abych nebyl jen negativní, tak zmíním dva momenty zápasu, které nelze přehlédnout. Prvním z nich je nádherný gól Ondry Vicanyho. Jeho střela z uctivé vzdálenosti zaplula do pravé šibenice, lahůdka. Ondra se za áčko trefil po dlouhých pěti a půl letech. Poslední jeho trefa byla ještě v Okresním přeboru proti Kunčicím „B“ (8:0) 2.10. 2010.

Druhý moment zápasu je gól Petra Kulhánka s visačkou 99. I on se na něj chvilku počkal, i když „jen“ necelé dva roky.