B tým / Sokol Dohalice "B" (8. 6. 13)

Mistrovský zápas

FK Vysoká nad Labem × Sokol Dohalice "B"

Datum

8. června 2013 od 17:00, doma

Výsledek

výhra, 3:1

Góly

  • 1. gól Dohnálek Jan - 1:1
  • 2. gól Březka Michal - 2:1
  • 3. gól Březka Michal - 3:1

Hráli

Dohnálek J., Drábek L., Starý D., Březka M., Černík J., Dvořák Z., Feistel T., Gregora P., Hošek P., Hrůša M., Jílek V., Novák M., Pilař J., Steklý J., Vavřina J.

Reportáž

Poločas: 1:1

Sestava: Drábek - Černík, Dvořák Z., Feistel, Hrůša - Starý, Novák, Hošek, Steklý - Jílek, Březka

Střídali: Dohálek, Vavřina, Pilař, Gregora P.

 

V posledním domácím zápase (teď už nás čekají jen dva venkovní duely), jsme přivítali tým Dohalic „B“, který, jak to vždy bývá proti našemu týmu, přijel velmi posílen. Nevím, jestli to je málo hráči v jejich rezervním týmu nebo tím, že jsme na čele tabulky. Každopádně my jsme měli dnes jen dvě posily z „áčka“. Byli jimi David Starý a Honza Dohnálek, který ale začal utkání jen na lavičce náhradníků, vzhledem k domluvě mezi oběma trenéry. Bohužel chyběl Petr Lunda, který se zranil na čtvrtečním tréninku, a bolavé koleno ho nepustilo do hry. Naopak do sestavy se vrátila opora zadních řad Zdenda Dvořák, který už snad dohraje sezónu (i kariéru :-D) bez zranění. V případě vítězství bychom se už dle počtů (poněvadž postupuje ze dvou skupin IV.třídy i lepší z druhého místa) mohli dnes dočkat historického postupu „béčka“ o soutěž výš - do menšího pralesa. :-D

Začátek zápasu nebyl špatný, ale jen do té doby, než nás zmrazil hostující Javůrek, který po nakopnutém balónu snad na 30 metrů zaběhl za naší obranu, přehodil vyběhnuvšího Libora Drábka, který se už jen smutně musel ohlédnout, jak balón letí do sítě - 0:1. Ten samý hráč nám dělal nemalé problémy, vždy si dokázal ze středu zálohy naběhnout a my jsme nebyli schopni ho včas zpacifikovat. Po jedné takové další akci, obešel Libora a našel úplně volného Gazdíka, který byl na úrovni penalty úplně sám (před ním zívala už jen prázdná branka, kde stál už jen náš obránce Jirka Černík). Útočník Dohalic ale ještě nesmyslně nahrával dalšímu hráči, který sice vystřelil, ale Jirka "Mladej" Černík na brankové čáře míč dokázal zachytit, tudíž nás zachránil od jistého gólu. Další šancí hostů měl Miškář, který se opřel do balónu z velké dálky, a za Liborem zazvonila tyč! Na to se už nemohl dívat kouč Tomáš Kulhánek a přichystal dvojí střídání - ze hřiště šli Vojta Jílek a Michal Hrůša, na jejich místa nastoupili dva Honzové - Dohnálek a Vavřina. A právě první zmiňovaný brzy po svém střídání vyrovnal, když se prosadil levačkou křižnou střelou - 1:1. Do konce poločasu jsme měli převahu, která bohužel už nebyla korunována brankou. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu a měli jsme si vzhledem k předváděné hře hodně co říci.

Ve druhé půli jsme už dle mého názoru byli lepší. Začínaly se rodit i gólové šance. V 55. minutě utekl David Starý, předložil balón Michalovi Březkovi a ten poslal náš tým do vedení - 2:1. Pojistku měl na kopačce výborně hrající Honza Dohnálek, ale to by po pasu za obranu od Pavla Hoška musel v samostatném úniku vystřelit včas a ne na poslední chvíli, když mu gólman snížil úhel. "Dohny" si to ale vynahradil zhruba v 70. minutě, když po rychle zahraném autu nacentroval do vápna a opět byl tam kde měl být Michal Březka. Sice nevím čím, ale míč dokázal propasírovat za brankovou čáru - 3:1. Hosté se zmohli už jen na pár standartek, které dokázal Libor vyřešit, někdy i za pomoci obrany, která míč dopravila do bezpečných míst. My jsme ještě mohli přidat i další branky, ale už nám nebylo přáno, a tak rozhodčí Částka naposledy foukl do píšťalky, a my jsme dokráčeli k vítězství 3:1.

Dnešním vítězstvím (zřejmě postupovým) pro nás ale sezóna nekončí. Budeme chtít skončit samozřejmě na prvním místě, kde na druhou Hořiněves sice máme náskok šesti bodů, ta má ale zítřejší zápas na Lokomotivě HK k dobru. Příští týden zajíždíme do Jeníkovic, kde nás v sobotu od 17 hodin čeká další boj.

Autor: Pavel Hošek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.11%
Kyral Roman9%
Samek Petr32%
Jarkovský Jan13%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš5%
Bělka Vojtěch5%
Píša Jan6%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 461 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2022 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media