Hušek F., Jarkovský J., Jelínek J., Píša J., Černík J., Hovorka M., Starý D., Březka M., Drábek L., Fischer L., Hafner D., Hošek P., Šinták F., Urban D.

Reportáž

Poločas: 1:1

Sestava: Drábek - Černík, Jelínek, Hovorka, Píša J. - Starý, Jarkovský, Hošek, Hušek - Hafner, Fischer

Střídali: Šinták, Březka, Urban

Ve 24.kole III.třídy jsme v dalším existenčním utkání přivítali tým Ohnišťan, kde jsme na podzim prohráli 2:3. Hosté byli před zápasem na relativně klidném 10. místě, což se o nás rozhodně říci nedá, když jsme se krčili na 12. pozici. Trenér Kulhánek povolal do zbraně z A-mužstva Davida Starého, Honzy, Píšu a Jarkovského, a také poprvé v historii „béčka“ Jardu Jelínka. To nám dávalo naděje, že by to dnes mohlo klapnout za tři body, které jsme nutně potřebovali.

A úvod střetnutí tomu i nasvědčoval. Hosty jsme k ničemu nepustili, zavřeli je na jejich polovinu a bušili do obranných řad téměř z každé akce. A hned v 5. minutě jsme šli do vedení, když Starého přízemní centr našel na zadní tyči volného Jardu "Jelena" Jelínka, a ten balón uklidil do sítě - 1:0. Jelen byl při chuti a po rozehrané standartní situaci z dorážky skóroval podruhé. Bohužel praporek pomezního z Ohnišťan byl proti, takže branka nebyla uznána. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Po centru Honzy Píši se osamocen na malém vápně ocitl "Rosi" Jarkovský, ale gólman Šoltys reflexivně zasáhl a míč vyrazil na roh. Skórovat mohl i Filip Hušek, ale jeho střely končily jen na obětavě hrajících hostech. Ti ve 25. minutě přišli o jednoho hráče, který nakopl našeho útočníka Lukáše Fischera, a putoval zaslouženě pod sprchy. Sudí Vavřina tasil ihned červenou kartu. Do zbytku poločasu se nám navýšit skóre už nepodařilo, hlavně zásluhou zbytečně zkažených centrů ze stran a chyb ve finální fázi. Hosté se zmohli jen na jednu dalekonosnou střelu, se kterou si Libor poradil, a míč mu zůstal zaklíněn v náručí. Poločas jsme tedy vyhráli 1:0.

Do druhé jsme chtěli rychle navýšit vedení, aby nenastaly zbytečné komplikace (které nakonec bohužel přišly). Stále jsme hráli na jednu branku, ale chyběl nám především větší pohyb směrem dopředu. Jako bychom si mysleli, že se nemůže nic přihodit. Opět jsme pár šancí měli – střelu Pavla Hoška zpoza vápna dokázal vyrazit hostující brankář opět za cenu rohu. Střídající Franta Šinták se hezky zbavil obránců, ale křižnou střelou branku minul. Nedokázali jsme se prosadit ani po sérii rohových kopů, a tak musel zákonitě přijít trest! V 85. minutě jsme nezachytili brejk oslabených hostů, kteří nákopem za naši obranu našli jejich seběhnutého hráče a ten dokázal Libora Drábka "šajtlí" obstřelit - 1:1! V tu chvíli jsme byli jako opaření a zralí na ručník. Dvě naše standartní situace v závěru branku už nepřinesly, a tak se zrodila jen remíza 1:1, která pro nás nic neřeší.

Nutno dodat, že jsme si za přístup, zejména ve druhém poločase, vyhrát snad ani nezasloužili. Co na plat, že jsme na šance jednoznačně vyhráli. Fotbal se hraje na branky a ty daly oba týmy stejně – po jedné. Situace ohledně postavení v tabulce se ještě více zkomplikovala výhrou Praseku nad Boharyní. Uvidíme, kolik týmů bude nakonec "padat". Čekají nás už jen poslední dvě kola. Hned v tom příštím zajíždíme na půdu Třebechovic, kde se střetneme s místním béčkem. Utkání se odehraje v sobotu, 7. 6. v 17 hodin. Nic lehkého nás tam nečeká, ale pokusíme se o zázrak a nějaké bodíky tam "urvat".

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst