Žáci / Sokol Býšť (28. 6. 02)

Přátelský zápas

Sokol Býšť × FK Vysoká nad Labem

28. června 2002 od 17:00, venku

• 1. gól Voleský Zdeněk - 0:1
  • 2. gól Voleský Zdeněk - 0:2
  • 3. gól Voleský Zdeněk - 0:3
  • 4. gól Šága David - 1:4

Píša J., Starý D., Šága D., Vavřina J., Brandys J., Čížek J., Hacura J., Hájek O., Harčár M., Hlaváček L., Husák V., Husáková Z., John P., Krátký J., Kučera R., Kulhánek J., Mareček K., Průša L., Rejnek P., Tvrdoň E., Voleský J., Voleský Z.

Sestava: Harčár - Vavřina, Píša J., Voleský J., Kučera - Brandys J., Hacura, Šága, Voleský Z. - Starý, John Petr ml.

Střídali: Kulhánek J., Hlaváček, Průša, Husáková, Rejnek P., Husák, Čížek, Krátký, Tvrdoň, Hájek O., Mareček

Vysoká přijela s odhodláním oplatit domácím porážku z prvního zápasu a od první minuty to na hřišti tak vypadalo. Hostům šlapala kostra týmu ve složení: Harčár - Píša J. - Voleský J. - Voleský Z. - Šága, a tak první gól na sebe nedal dlouho čekat. To se ve vápně uvolnil Zdenda Voleský a bylo to 0:1. A když se hned z dalšího útoku ten samý hráč uvolnil a dal na 0:2, tým Býště se doslova rozklížil. Škoda, že z velkého množství šancí se podařila dotáhnout do konce prvního poločasu už jen jedna. Kdo jiný než Zdenda Voleský 0:3.

Ve druhé půli dal hostující kouč Píša příležitost hráčům z lavičky a hra pochopitelně utrpěla. Býšť začala vystrkovat drápky, až se jí nakonec povedlo snížit po nedorozumění hostujících zadáků 1:3. Poslední slovo ale měli opět hosté. Jejich dobrý výkon pečetil na 1:4 šikovný technik David Šága.

Z věkových důvodů z týmu odcházejí Voleský Z.,Hacura a Hájek O. a také končí jako hlavní trenér Miroslav Píša. V příští sezóně tým povede jako hlavní, dosavadní asistent, Zdenda Dvořák a jeho asistentem bude Josef Horký. Nezbývá, než jim popřát mnoho podobných úspěchů jako byl ten dnešní.