A tým / Sokol Dohalice "B" (30. 3. 08)

Sokol Dohalice "B" × FK Vysoká nad Labem

30. března 2008 od 17:00, venku

• 1. gól Kulhánek Petr (Jílek Vojtěch) - 1:1
  • 2. gól Jílek Vojtěch (Rejmont Michal) - 2:2
  • 3. gól Kulhánek Petr (Jílek Vojtěch) - 2:3
  • 4. gól Kulhánek Petr (Jílek Vojtěch) - 2:4
  • 5. gól Hošek Pavel (Jílek Vojtěch) - 2:5
  • 6. gól Jahodka Drahomír (Jílek Vojtěch) - 2:6

Černý J., Hošek P., Jílek V., Kulhánek P., Píša M., Starý D., Vicany O., Feistel T., Hrůša M., Novák M., Faltys J., Jahodka D., Rejmont M., Zasadil Z.

Sestava: Zasadil - Faltys, Píša M., Vicany, Hrůša - Feistel, Černý J., Novák - Jílek, Rejmont, Kulhánek P.

Střídali: Hošek, Jahodka, Starý

Na úvod nutno podotknout, že se v Dohalicích utkali dva pokakaní soupeři. Domácí nechtěli inkasovat velký příděl a před očima jim nejspíše blikalo magické číslo 81. Přesně tolik totiž nastřílela Vysoká mistrovských gólů ve 14 zápasech. Naopak hosté cítili jarní nerozehranost a navíc obavy z možného posílení Dobaliv z „A" týmu. Od první minuty se tedy čekalo kdo dříve vybředne z té kaše, osmělí se a začne hrát fotbal. Ke smůle Vysoké a 20 jejich věrných fandů to byli domácí. Rychlá a přímočará akce středem hřiště skončila gólem 1:0. To byl ale impuls, který hosté potřebovali. Zkvalitnili rozehrávku a hned přišla také šance. Vojta Jílek našel Petra Kulhánka a ten ukončil své osmizápasové čekání na 40. gól v barvách Vysoké 1:1. Poté o sobě na dlouho naposled dali vědět Dohaličtí, když za přispění větru skóroval hlavou do šibenice kanonýr Gazík 2:1. Následovali minuty v režii Vysoké. Rejmont našel Jílka a bylo opět srovnáno 2:2. Výsledek otočil Petr Kulhánek. S centrem Jílka neměl problém 2:3. Poločas.

Po změně stran po nahrávce Jílka dovršil Petr Kulhánek hattrick 2:4. V těchto minutách bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Vysoká excelovala a navyšovala skoré. Další dvě branky přidali borci z lavičky. Nejprve Hošek a po něm hlavou po rohu Drahoš Jahodka 2:6. Oba měli stejného nahrávače. Tento zápas totiž opět ukázal jak je dobré míti svého Jílka. Tento fotbalista byl totiž úplně u všech gólů hostů s celkovou bilancí 1+5. A kdo se může pochlubit s bilancí jako on v barvách Vysoké. Ve 40 zápasech dal 47 gólů a na 39 jich nahrál - obdivuhodné. Dal tak naprosto zapomenout na úvodní pokakání.