Duben P., Haken M., Jelínek J., Kulhánek P., Pavliš M., Píša J., Píša M., Podlipný J., Pražák J., Prorok T., Růžička R., Strachota J., Škvrňák J., Dvořák L.

Reportáž

Poločas 1:1

pokutové kopy 5:3

Sestavy

Domácí: Ondráček - Müller, Holub, Michálek, Knap - Bano, Čenovský, Valášek, Kilevník, Škoda - Jirásek

Střídali: Horák, Heidler, Častvaj, Vondrouš, Petráček

Hosté: Pavliš - Duben, Prorok, Jelínek, Kulhánek P. - Růžička, Haken, Podlipný, Škvrňák, Strachota - Pražák J.

Střídali: Dvořák L., Píša J., Píša M.

Rozhodčí: Klečka, Nývlt, Medlík

ŽK: 2:6 (Jirásek, Michálek - Prorok, Kulhánek P., Haken, Strachota, Pražák J., Pavliš)

ČK: 0:1 (5.min Prorok)

Diváků: 68

Penalty:               D                -                  H

1.      1:0 Čenovský                1:1 Píša J.

2.      2:1 Michálek                 2:2 Růžička

3.      3:2 Knap                      Pražák J. nedal

4.      4:2 Petráček                 4:3 Jelínek

5.      5:3 Častvaj

Na tento zápas do smrti nezapomenu. Co se dělo před a v průběhu utkání se mi vrylo hodně hluboko do palice.

Ve zprávách už od pátku hlásili, že nás v neděli zasáhnou silné vichřice a pokud to jen trochu půjde, raději nikam nevycházet a nejezdit. Přesto jsme do Jaroměře museli jet. Vzduchem létaly střechy a padaly stromy. Většina zápasů se sice odložila, ale my jsme uvízli v začarovaném kruhu. Svaz to nechal na Jaroměři (ta chtěla hrát za každou cenu), ta se vymlouvala na rozhodčí a ti zase na svaz. A všichni mlely dokola, že hřiště je pěkné a připravené. To také bylo asi 10 minut, ale o hřiště vůbec nešlo. Šlo o nebezpečnou cestu na zápas, kdy se hazardovalo se zdravím hráčů a funkcionářů. Naštěstí se nikomu nic nestalo, protože by za to samozřejmě nikdo nenesl žádnou zodpovědnost.

Úvod zápasu pro nás byl snad ještě horší než samotné počasí. Hned v 1.minutě jsme inkasovali gól z kopačky Bana, 1:0. Stejně jako nám, se úvod nevydařil hlavnímu rozhodčímu Klečkovi. Těsně před brankou nezapískal jasné přistrčení Podlipného a během dalších pěti minut co zapískal to byl nesmysl. Nervy neudržel vysocký Tomáš Prorok a dost nevybíravě si promluvil s arbitrem. Nejprve uviděl ŽK a když mu to ještě zopakoval, tak šel ven. Naprosto po právu. To si prostě nemůže dovolit ani tak zkušený hráče, jakým Tomáš bezesporu je. Hrubě ovlivnil celý zápas a oslabil tým. Nechal ve štychu své spoluhráče, kteří museli hrát 85 minut v deseti a po heroickém výkonu a kupě štěstí se nám podařilo z Jaroměře odvézt bod za remízu 1:1. Vyrovnání zařídil ve 40. minutě, kdo jiný než, Honza Pražák po dlouhém výkopu Mildy Pavliše.

Penalty neuznávám a doufám, že budou po sezoně zrušeny.

Dnes velmi slabý výkon rozhodčího Klečky mě hodně překvapil. Několikrát už jsme ho viděl pískat, ale dnes neměl den.

Dnešní gól Honzy Pražáka byl jeho 27. ve Vysoké. Probil se už na 13. místo a dva zásahy ho dělí od dvanáctého Pavla „Dědka“ Hoška.

V této sezoně už druhou asistenci si připsal gólman Milda Pavliš. Tu první dosáhl v Bělohradě, kde také asistoval Prážovi.

Potěšil návrat dlouhodobých marodů Růžičky a Strachoty do sestavy. Dík za pomoc patří Lukáši Dvořákovi.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst