A tým / FK Černilov "B" (11. 10. 08)

FK Vysoká nad Labem × FK Černilov "B"

11. října 2008 od 17:00, doma

• 1. gól Šinták František (Novák Michal) - 1:0
  • 2. gól Píša Miroslav (penalta) - 2:0
  • 3. gól Růžička Ondřej (Novák Michal) - 3:0
  • 4. gól Novák Michal (Jílek Vojtěch) - 4:1

Jílek V., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Vicany O., Feistel T., Hošek P., Hrůša M., Novák M., Faltys J., Militký T., Růžička O., Šinták F., Zasadil Z.

Sestava: Zasadil - Hrůša, Píša M., Vicany, Píša J. - Feistel, Kulhánek P., Novák, Hošek - Jílek, Růžička

Střídali: Šinták, Faltys, Militký

Další z řady nevyzpytatelných záložních týmů dorazil na útulný stadionek do Vysoké. Tyt týmy hrají jako den a noc, vše je odvislé d posil z áčka. Tak se jen čekalo s čím vyrukují na nás. Mančaft měli celkem slušný a tak byl k vidění od úvodu pohledný, rychlý a kombinační fotbal. Obraz hry se začal měnit po dvaceti minutách a velkou měrou se o to přičinily dva hráči Vysoké. Při jednom ze zachraňujících skluzů u našeho vápna si pod sebe špatně dal ruku Tomáš Feistel a tím dohrál. Přijela pro něj sanitka a po zápase se objevil s rukou ve dlaze a verdiktem: zlomený loket! Těžká rána do našich už tak zdecimovaných řad. A druhý, středopolař Michal Novák. Několika zdařilými fintami zamotal třem hostům hlavu, nacentroval a agilní dorostenec Fanda Šinták hlavou otevřel skoré 1:0. Vysočáci nadále tvrdili muziku a klid do kabin zařídil z penalty Mirek Píša 2:0.

Nastavený vývoj zápasu pokračoval i po změně stran. Domácí byli nadále lepším týmem a v 62.minutě přidali i další gól. To opět prokázal svoji genialitu Michal Novák, vyšperkovanou přihrávkou na volného Ondru Růžičku a ten s klidem skóroval 3:0. Od tohoto momentu hrála Vysoká profesorský fotbal a ten se ji nevyplatil. Ve snaze uhrát každý balon fotbalově kolikrát zbytečně ztráceli míče. To mělo také za následek jediný gól v jejich síti. Stoper Mirek Píša místo razantního odkopu řešil situaci fotbalovou rozehrou, k vlastní smůle však podklouzl a nabídl hned dvěma hostujícím hráčům postupovat na osamoceného Zasadila. Ten neměl šanci 3:1. Konečnou podobu výsledku udělal dnes nejlepší hráč na place Michal Novák. Spolupráce s Vojtou Jílkem prostě neměla chybu 4:1.