A tým / Sokol Malšova Lhota "A" (25. 10. 08)

FK Vysoká nad Labem × Sokol Malšova Lhota "A"

25. října 2008 od 17:00, doma

• 1. gól Jílek Vojtěch (Kulhánek Petr) - 1:1
  • 2. gól Hošek Pavel (Novák Michal) - 2:1
  • 3. gól vlastní gól - 3:1
  • 4. gól Jílek Vojtěch (Novák Michal) - 4:1
  • 5. gól Růžička Ondřej (Píša Jan) - 5:1

Černý J., Hošek P., Jílek V., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Vicany O., Hrůša M., Novák M., Růžička O., Bergman P., Faltys J., Rejmont M., Zasadil Z.

Sestava: Zasadil - Faltys, Bergman, Vicany, Píša M. - Růžička, Kulhánek P., Novák, Hošek - Jílek, Černý J.

Střídali: Píša J., Rejmont, Hrůša

K poslednímu domácímu zápasu v tomto roce nám los přidělil nevyzpytatelného soupeře z Malšovy Lhoty. Jak moc je nevyzpytatelný ukazují zejména poslední dva zápasy. Před 14 dny odjeli s výpraskem 5 ze Starého Bydžova, kdežto před týdnem rozdrtili 4:2 Nový Bydžov „C".

Úvod zápasu patřil hostům a už v 5. minutě šli do vedení brankou Marka 0:1. I nadále na hřišti šéfovali hráči Malšovky a zejména útočné duo Marek-Filipi dělali svojí rychlostí značné problémy domácí obraně. Naštěstí velká šance Marka skončila bez gólového efektu a tak mohl ve 28. minutě zavelet k obratu Vojta Jílek. Po přiťuknutí od Petra Kulhánka srovnal skoré na 1:1. šest minut později zahrával Michal Novák roh. Kopl ho fantasticky a nabíhající Pavel Hošek nezadržitelně hlavou skóroval 2:1. V devastaci Malšovky pokračoval o další dvě minuty později její vlastní bek. Prudký centr Petra Kulhánka, který nešel na nikoho s přehledem uklidil do vlastní brány 3:1.

I po změně stran Vysoká nepolevila v tempu a odměnou jí byla další branka v síti hostí. Michal Novák přihrál Vojtovi Jílkovi, ten proběhl kolem třech hráčů hostí, jako by tam ani nestáli a vstřelil už svůj devátý gól v sezoně 4:1. Zbytek utkání měla Vysoká pevně v rukou a kromě jedné střely do břevna hostům nic nedovolila. Navíc ještě po přihrávce od Honzy Píši skóroval dvě minuty před koncem hračička Růžička 5:1. Teď ještě vyhrát v Novém Bydžově a můžeme prohlásit, že podzim byl úspěšný - ale musíme vyhrát a to bude fakt těžké.