A tým / FK Černilov "B" (31. 5. 09)

Mistrovský zápas

FK Černilov "B" × FK Vysoká nad Labem

Datum

31. května 2009 od 17:00, venku

Výsledek

prohra, 1:0

Hráli

Jílek V., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Vicany O., Hošek P., Novák M., Absolon M., Černý J., Militký T., Růžička O., Zasadil Z.

Reportáž

Poločas 0:0

Sestava: Zasadil - Píša M., Černý J., Vicany, Píša J. - Kulhánek P., Novák, Růžička, Hošek - Jílek, Absolon

Střídali: Militký

Jediné utkání, které v jarní části hrajeme v neděli zapříčinilo, že jsme šli do zápasu s vědomím, že nás výhra katapultuje do čela tabulky. Lovčice nám totiž udělali radost a neuvěřitelně doma remizovali 1:1 s Novým Městem. Domácí nelenili a notně prošpikovali sestavu chlapama z áčka. A na hřišti to bylo znát. Vysočáci čtvrt hodiny jen bránili a nedostali se za půlicí čáru. Naštěstí neinkasovali a pozvolna hru vyrovnávali. První dějství se dá shrnout do jedné věty. Naprosto vyrovnané. Hosté si vypracovali pouze dvě šance. Tu první poslal Vojta Jílek neuvěřitelně mimo - poslední dobou tradičně - a v té druhé byl jednoznačně ve vápně skopnut Pavel Hošek. Sudí Tlustý nezapískal.

Dějství s pořadovým číslem dvě se neslo ve stejném duchu jako většina toho prvního. Změna nastala až když domácí Jan Hrubý byl až příliš věrný svému jménu a ruka sudího Tlustého zčervenala. Vysoká si v početní převaze vytvořila tlak, ale gól stále nepřicházel. Nervozita stoupala a přibývalo žlutých napomenutí. Olej do ohně navíc vydatně přiléval rozhodčí, který otáčel zákroky i auty a trval na svém i když se dotyčný přiznal ke své teči. Že se něco stane už tušili snad všichni přítomní a taky že jo. Pan Tlustý si vše schoval na poslední desetiminutovku a pak to rozjel. Je to zřejmě milovník karbanu jinak si to ani neumím vysvětlit. Nejprve poslal do kabin Honzu Píšu za poklepání na čelo. Následně se chvíli hrálo. Vysoká ve snaze vyhrát hru otevřela a hrála v obraně jeden na jednoho. Nebylo problém si vybrat některý ze soubojů u vápna hostů a odpískat přímý kop. Samozřejmě to nedopadlo jinak, než že jsme z něj dostali gól. Při jeho zahrávání byl evidentně faulován Ondra Vicany, který by míč v pohodě odehrál do bezpečí. Sudí Tlustý i přes protesty hostů gól s úsměvem uznal 1:0. Poté se už spíše nehrálo. Pan rozhodčí - jestli se tak dá vůbec nazývat - máchal kartami na všechny strany, provokoval hráče Vysoké a hlasitě je vyzýval, aby mu ji flákli. To, že se zápas dohrál je malý zázrak. Obdivuju hráče Vysoké, že se nenechali vyprovokovat k inzultaci. Pan Tlustý pak ještě nastavil trapné dvě minuty i když se nehrálo ani deset vteřin. Neměl však ještě vyhráno při cestě do kabin mu zastoupili cestu diváci a domácí pořadatelé, kteří organizaci utkání zvládli na jedničku ho museli odvést snad nějakým černilovským kanálem.

Vždy jsme si myslel, že rozhodčí je mimo jiné taky od toho, aby hráče na hřišti chránil, Metr karbaníka Tlustého nechápu. Jasné fauly na obou stranách netrestal a rozdával karty za nluvení, nebo zakoplý míč. Je to pořád jen sport a o zdraví hráče jde přece v první řadě. A tak se ptám: „Jak může pískat člověk, který to nechápe?".

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.8%
Kyral Roman9%
Samek Petr33%
Jarkovský Jan16%
Kulhánek Petr5%
Haken Michal6%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 309 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2021 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media