A tým / FK Pardubice "B" (10. 2. 18)

Přátelský zápas

FK Pardubice "B" × FK Vysoká nad Labem

10. února 2018 od 17:00, venku

prohra, 6:1

• 85. minuta Bělka Vojtěch (Ptáček Martin) - 5:1

Bělka V., Haken M., Homolka J., Kafka P., Kulhánek P., Pavliš M., Píša J., Podlipný J., Prorok T., Ptáček M., Růžička R., Tejkal J., Adámek D.

Domácí: Hrnčíř - Spěvák, Řehák, Koblížek O., Zelenka - Kudrna, Jarosz - Bydžovský, Jirka, Nikodem - Jirásek

Střídal: Kuneš

Hosté: Pavliš - Píša J., Ptáček, Prorok, Kafka - Růžička, Haken, Podlipný, Adámek - Bělka, Homolka

Střídali: Kulhánek P., Tejkal

Rozhodčí: Drábek, Rázek st., Škaloud

PK: 1:0 (v 60.min Jarosz nedal)

Hráno na UMT Ohrazenice

Dnešní soupeř byl jednoznačně nad naše síly. V prvním poločase jsme ještě jakž-takž s domácími drželi krok, ale druhá půle už vyzněla jasně ve prospěch Pardubic a to ještě nedali penaltu po ruce Ptáčka. Tu zneškodnil Pavliš. Naši jedinou trefu zaznamenal Bělka v 85. minutě po rohu Ptáčka a vstřelil už 97. gól za Vysokou. Upevňuje tak pozici třetího nejlepšího střelce historie. Už jen tři zápasy mu tak chybí do magické stovky a čtyři trefy do vyrovnání druhého v pořadí Petra Kulhánka.

Michal Haken dnes odehrál 250. zápas a patří mu v historické tabulce čtvrté místo. Před ním už je jen trojice Miroslav Píša ml. (284), Petr Kulhánek (372) a nedostižný Jan Píša (426).

Premiéru v áčku si dnes odbyl náš odchovanec a rodák z Vysoké Dominik Adámek. Ve svých teprve 17ti letech byl na hřišti vidět a neztratil se.

Hošek Pavel, dnes v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst