B tým / AFK Dobřenice (30. 3. 14)

Mistrovský zápas

FK Vysoká nad Labem × AFK Dobřenice

Datum

30. března 2014 od 16:00, doma

Výsledek

prohra, 1:4

Góly

  • 1. gól Fischer Lukáš - 1:0

Hráli

Jarkovský J., Kafka P., Lunda P., Černík J., Feistel T., Filipek P., Novák M., Novotný T., Březka M., Drábek L., Dvořák Z., Fischer L., Hošek P., Urban D., Vavřina J.

Reportáž

Poločas: 1:0

Sestava: Drábek - Filípek, Vavřina, Dvořák Z., Kafka - Březka, Hošek, Jarkovský, Lunda - Feistel, Fischer

Sřídali: Novák, Novotný, Černík, Urban

 

V prvním jarním mistrovském utkání jsme na domácí půdě přivítali jednoho z největších favoritů na postup, i když to podle tabulky zatím nevypadá – tým Dobřenic. Hosté přes zimu mocně nakupovali, kde se dalo. Největší "nákupy" jsou, dle mého, příchod Miroslava Semeráda (hraje futsalovou ligu za Spartu Praha) a Tomáše Kučery. Oba velmi kvalitní leváci. Domácí z „A“ týmu posílili Petr Kafka a Honza Jarkovský. 

Už od úvodu bylo patrné, že musíme hlavně kvalitně a dobře bránit, jinak nebudeme mít šanci. Hosté povětšinu drželi balón na svých kopačkách a měli více ze hry. My jsme hrozili jen z brejkových situací. Z jedné takové jsme se dokonce překvapivě dostali do vedení! Lukáš Fischer vystihl nepřesnou malou domů Dobřenic a prostřelil gólmana Zasadila, který dříve hájil i vysocké barvy. Střela se ještě otřela o tyč, tím pádem klasický "angličan" - 1:0. Zanedlouho mohlo být ještě veseleji, když na centr Michala Březky naskočil kapitán Pavel Hošek, ale jeho gólovou hlavičku brankář hostí reflexivně vyrazil. Škoda. Hostům byla branka v první půli naštěstí malá, i když jejich několik standartních situací po gólu doslova volalo. Poločas jsme tedy vyhráli překvapivě 1:0.

O přestávce udělal kouč Tomáš Kulhánek jednu nucenou změnu, když zraněného Tomáše Feistela nahradil Michal Novák. Kvalita hry se ale příliš nezměnila. Dobřenice držely Vysokou na jejich polovině hřiště a trpělivě čekaly na své šance, které přicházely v rychlém sledu. Udeřily ale až v 70. minutě, když Kučera propálil Libora Drábka. Přestože si na míč sáhl, gólu zabránit nedokázal - 1:1. V tu chvíli už bylo jen otázkou času, kdy nám tam spadne další branka. Přestali jsme úplně bránit a došly i síly. Libor byl po jednom souboji o míč viditelně otřesen, tak jsme byli rádi, že utkání dochytal a snad bude v pořádku. To možná zapříčinilo i druhý gól, když se mu míč po centru vysmekl z jeho namočených rukavic, a nekrytý Trnka doklepl balon do sítě - 1:2. Hosté pak dvěma dalšími zásahy uzavřeli účet utkání až na konečných 1:4.

Závěrem chválím Petra Kafku za snad 30 odkopnutých balónů od naší branky. Mohl by se tím začít živit. :-) Vydrželi jsme s velkým favoritem držet krok celých 70 minut, ale pak už se ukázala síla Dobřenic, které budou hrát určitě prim v jarní části III.třídy. Dovolím si tvrdit, že s týmem, který teď mají, by mohly hrát i na špici okresního přeboru. My musíme zabrat jindy a jinde. Šanci budeme mít už za týden, kdy zavítáme na půdu Hořiněvse, se kterou se potkáváme rok co rok. Otázka je jediná: kolik hráčů bude koučovi "Fláflotovi" k dispozici vzhledem k jednomu z mnoha souběhů s naším „A“ týmem? Ale na to už jsme zvyklí. Není to poprvé, ani naposledy...

Autor: Pavel Hošek

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.11%
Kyral Roman9%
Samek Petr32%
Jarkovský Jan14%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal6%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 394 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2022 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media