A tým / SK Neděliště (8. 9. 07)

SK Neděliště × FK Vysoká nad Labem

8. září 2007 od 17:00, venku

• 1. gól Kulhánek Petr - 0:1
  • 2. gól Jílek Vojtěch (Černý Jakub) - 0:2
  • 3. gól Černý Jakub - 0:3
  • 4. gól Kulhánek Petr (Černý Jakub) - 0:4

Kulhánek P., Píša J., Píša M., Černý J., Dvořák Z., Hošek P., Jahodka D., Jílek V., Lipovský P., Rejmont M., Zasadil Z., Ždímal L.

Sestava: Zasadil - Dvořák Z., Píša M., Lipovský, Píša J. - Kulhánek P., Černý J., Ždímal, Hošek - Jílek, Rejmont

Střídali: Jahodka

Souboj druhého s prvním měl napovědět jak na tom obě mužstva jsou. Průběh utkání však velmi ovlivnila branka vstřelená Petrem Kulhánkem už v 18 vteřině. Domácí to dost rozhodilo a nebyli schopni vymyslet kloudnou akci. Zato Vysočáci zářili. Zejména Kuba Černý, ten nádherně šajtlí vyslal Vojtu Jílka a bylo to 0:2. A aby toho nebylo málo podepsal se Kuba i pod další gól. Pro změnu se trefil z přímého kopu 0:3. Poločasový výsledek úchvatný.

Domácí ale zbraně nesložili a v průběhu druhé půle vydatně zlobili. Ještě, že stál v brance Vysoké šaman a kouzelník v jedné osobě Zdenda Zasadil. Co ten všechno pochytal to snad nebylo ani možné. Ten by prostě nedostal gól ani kdyby na něj Nedělští kopali týden. A to za ně nastoupili takový borci jako Josef Chaloupka, Tomáš Staner, Jirka Hubáček či Ságner. Definitivní K.O. zasadil domácím kdo jiný než Kuba Černý. Nádherným pasem našel zcela volného Petra Kulhánka a ten ve skluzu rozvlnil síť počtvrté 0:4.
To se fakt nečekalo. Pochvalu tentokrát zaslouží trio hráčů jimiž jsou: Zdenda Zasadil, Kuba Černý a Petr Kulhánek.

Hošek Pavel, dnes v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst