B tým / SK Neděliště (5. 6. 10)

Mistrovský zápas

SK Neděliště × FK Vysoká nad Labem

Datum

5. června 2010 od 17:00, venku

Výsledek

prohra, 2:0

Hráli

Jarkovský J., Čapek R., Hanzal J., Jansa R., Kafka P., Šága D., Urban D., Vavřina J., Červenka P., Hladík J., Kalaš A., Urban F.

Reportáž

Poločas: 2:0

Sestava: Hanzal – Vavřina, Čapek, Urban D., Jansa – Jarkovský, Kalaš A., Hladík Jakub, Kafka – Urban F., Červenka

Střídal: Šága

 

Za krásného letního počasí, které spíše svádělo k jiným aktivitám, nás čekal další těžký zápas. Možná i tento fakt a početná marodka zapříčinil, že se naše sestava tvořila velmi těžce a nakonec musel do útoku nastoupit ryzí gólman Pavel Červenka a odehrát celých 90 minut. Zajížděli jsme na půdu šestého týmu tabulky - Nedělišť. Tento tým je na domácím hřišti mnohem silnější než venku a spoléhá hlavně na znalost místního malého hřiště.

Tento fakt se potvrdil hned od začátku a domácí si od první minuty vytvořili trvalou uzemní převahu, kterou hráči Vysoké narušovali občasnými nesmělými protiútoky, které ovšem velmi často končily na hranici vápna a domácí brankář tak příliš práce neměl. Na druhé straně se mnohokrát vyznamenal náš, jako už poněkolikáté nejlepší hráč, Honza Hanzal, který zneškodnil velké množství vyložených šancí soupeře. Nestačil pouze na dva dobré pokusy střelecky disponovaného domácího útočníka Hubáčka, který se nejprve prosadil z rohu a poté hezkou střelou z 20 metrů vymetl šibenici vysocké branky.

Do druhého poločasu nastoupil do středu zálohy David Šága, kterého jsme obci "ukradli" na Hrách bez hranic, a hra našeho celku se zvedla. Soupeř nás přestal tolik přehrávat, dařilo se nám zachytávat jejich akce ve středu pole. Domácí se proto mírně zatáhli a začali hrozit rychlými nebezpečnými protiútoky po obou stranách hřiště. Ve velké permanenci se proto ocitli zejména oba krajní obránci Honza Vavřina a Petr Kafka. Hodně toho také naběhali tradičně aktivní Adam Kalaš a nový kapitán Honza Jarkovský, kteří se často museli vracet vypomáhat přetížené obraně a ještě se pokusit něco vymyslet v útočné fázi. Vysoká si svoji aktivitou vytvořila několik šancí, ale vzhledem k absenci klasického útočníka a jejich špatnému provedení se dají považovat za zajímavé pouze ty z přímých kopů. Zápas proto probíhal a končil v poklidném tempu přátelského utkání a tuto atmosféru narušoval pouze známý domácí fanoušek svým neustálým pokřikováním. :-)

Utkání tedy skončilo zaslouženou výhrou domácích 2:0, kteří si tak připsali další mistrovské body. Vysocké béčko se nadále krčí u dna pralesní ligy a zbývá jen doufat, že se podaří bodovat v posledních dvou zápasech, kde můžeme doufat v pomoc borců z A týmu. Zvláštní poděkování patří Pavlu Červenkovi za jeho statečný výkon v útoku a Davidu Šágovi za velkou obětavost.

Autor: Kulhánek Tomáš

Fotogalerie

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.8%
Kyral Roman9%
Samek Petr33%
Jarkovský Jan15%
Kulhánek Petr5%
Haken Michal6%
Hejzlar Tomáš4%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav11%
Celkem 307 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2020 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media