A tým / SK Sparta Úpice "A" (25. 5. 13)

Mistrovský zápas

SK Sparta Úpice "A" × FK Vysoká nad Labem

Datum

25. května 2013 od 17:00, venku

Výsledek

prohra, 2:1

Góly

  • 62. minuta Dvořák Lukáš (Bitnar Pavel) - 1:1

Hráli

Bitnar P., Camacho D., Dvořák L., Haken M., Jarkovský J., Kafka P., Kalaš A., Kulhánek P., Macháček R., Menšl K., Píša J., Starý D., Steklý J.

Reportáž

Poločas 1:0

Sestava: Menšl - Kulhánek P., Píša J., Macháček, Kafka - Kalaš, Haken, Camacho Del Pino, Jarkovský - Starý, Bitnar

Střídali: Dvořák L., Steklý

Rozhodčí: Kos, Stieber, Horský

ŽK: 1:8 (Rada – Camacho, Kalaš, Kafka, Haken, Jarkovský, Menšl,

Kulhánek P., Dvořák L.)

Diváků: 200

Do Úpice na Spartu s námi neodcestovalo kvarteto hráčů (Samek, Šulc, Vicany a Dohnálek). Přesto jsme tam přijeli plni odhodlání napravit dojem z posledního zápasu s Policí a ukázat, že jsme fotbal hrát nezapomněli.

První poločas byl celkem vyrovnaný. Domácí těžili z přímých kopů, které precizně zahrával exligista Havlíček a které jim ochotně nabízel sudí Kos. Ten zvolil od začátku pozoruhodný metr v posuzování faulů a rozdávání žk. Již zmiňované přímé kopy nám dělaly značné potíže. Citelně totiž chyběl náš nejlepší hlavičkář Jirka Šulc a balony tak často propadávaly do vápna. Úpice z toho také vytěžila první gól zápasu. Sice to nebylo z přímého kopu, ale z rohu. Dobře kopnutý míč nedokázal nikdo odvrátit a na zadní tyči postavený Havlíček už měl snadnou práci 1:0. Úpici největší starosti působil svou rychlostí David Starý. V prvním dějství se dostal do jedné velké šance po sólovém úniku, ale v poslední chvíli mu domácí bek míč ukopl na roh. Možná by těch šancí bylo více, ale pomezní Stieber umí používat praporek. Do kabin jsme tedy odcházeli s jednogólovým mankem.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu. Nutno dodat, že ani domácí nehráli špatně a na zápas se dalo dívat. Jediné na co se nedalo dívat byla trojice sudích. Pak Kos pokračoval v mariáši na náš účet a tentokrát ukázal pro změnu druhý pomezní Horský, že také ovládá činnost s praporkem dokonale. I přes tyto nástrahy se nám podařilo vyrovnat. Dokonale vyšlo střídání. Loučícího se Honzu Jarkovského (odjíždí na 4 měsíce do Chorvatska) nahradil Lukáš Dvořák, který snad po 10 vteřinách na hřišti načasoval náběh a tváří v tvář prostřelil Kobose 1:1. Velkou zásluhu na gólu měl dnes dobře hrající Pavel Bitnar precizní přihrávkou. Nerozhodný výsledek jsme udrželi ale jen 9 minut. Bohužel opět úřadoval pán s píšťalkou. Jasný faul domácích v našem pokutovém území na Petra Kafku přehlédl, hra pokračovala naším založením velmi slibné akce a když byl míč zhruba na půli hřiště, ozvala se píšťalka. Sudí Kos doběhl do našeho vápna a udělil Kafkovi žlutou kartu s tím, že se bude kopat nepřímý kop. Petr se ho prý slušně zeptal, cituji: „To jako nebyl faul?“ … posuďte sami, jestli to bylo na žlutou kartu a nepřímý kop. Nutno dodat, že Úpice zahrála nacvičený signál a prakticky rozhodla zápas 2:1. Do šance už jsme se dostat nedokázali, pouze jsme upevnili naše vítězství na žluté karty, 1:8!!! A to, že se nenastavila ani vteřina, mě už vůbec nepřekvapilo.

Pochválit tentokrát musím celý tým za nasazení a snahu poprat se s nepřízní osudu a také za to, že se nenechal nikdo vyprovokovat a nedostal červenou kartu.

zpět na všechny zápasy


Facebook
YouTube

Poslední příspěvky ve fóru

Hošek Pavel, 20. 2. v 19:37
:D, tomu nevěřím:).. V noze to furt máš určitě;)… číst
flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst

Aktuální anketa

Který hráč je nejvyhledávanější na našich stránkách?

Píša Miroslav ml.11%
Kyral Roman9%
Samek Petr33%
Jarkovský Jan13%
Kulhánek Petr4%
Haken Michal5%
Hejzlar Tomáš5%
Bělka Vojtěch4%
Píša Jan5%
Jelínek Jaroslav10%
Celkem 424 hlasů

Návštěvnost stránek

TOPlist

FK Vysoká nad Labem© 2000 - 2022 FK Vysoká nad Labem ~ Mapa webu
Realizace webové prezentace a sponzor: Firefly Media