Camacho D., Haken M., Hejzlar T., Jílek V., Kafka P., Kalaš A., Kulhánek P., Píša J., Samek P., Starý D., Šulc J., Vicany O., Drábek L., Gregora F., Steklý J.

Sestava: Drábek - Vicany, Šulc, Píša J., Kafka - Kalaš, Haken, Samek, Kulhánek P. - Starý, Hejzlar

Střídali: Camacho Del Pino, Jílek, Steklý, Gregora F.

Rozhodčí: Doubic

ŽK: 2:3 (Pinkas, Přikryl M. – Kulhánek P., Kafka, Samek)

ČK: 0:2 (Šulc, Hejzlar)

Diváků: 100

První kolo mistrovské soutěže nám přisoudilo nováčka z Častolovic. Na stadionku se sešla početná divácká kulisa, plus svatebčané, kteří měli v areálu hřiště slavnostní hostinu.

Jak snadno a rychle zkazit náladu domácím a hlavně pak novomanželovi ukázal Petr Samek. Navedl si míč, několikrát se rozhlédl komu to nahraje, až nakonec vystřelil. Bylo z toho vedení už v 1. minutě 0:1. Už ani nepamatuji, kdy jsme naposledy vedli tak snadno. Častolovice byli naprosto konsternované. Díky tomu se nám dařilo držet míč až do 20. minuty. Pak nastal rychlý sled událostí. Nejprve opět prezentoval svou genialitu Petr Samek. Od půlky postupoval s míčem nikým neatakován a když se dostal až k vápnu a situace se nezměnila, nádherně přehodil domácího gólmana Jedličku 0:2. O minutu později se nešťastně zranil jeden z našich stoperů Honza Píša. Nahradil ho španěl Camacho Del Pino, ale o další minutu bylo zle ještě víc. Druhý stoper Jirka Šulc uviděl ČK. Během chvíle jsme přišli o oba stopery. Dozadu se musel zatáhnout hrdina první dvacetiminutovky Petr Samek. Poločas se nám už ale podařilo uhrát bez gólu.

Hned od první minuty druhé půle bylo jasné, že nás čeká doslova peklo. Domácí v převaze a ještě útočili na bránu obklopenou svými fandy, kteří je hnali za obratem výsledku. Hrálo se doslova na jednu bránu, ale val na velkém vápně dlouho odolával. Když už něco prošlo, vyřešil to s přehledem vynikající Libor Drábek. Bohužel napjaté atmosféře podlehli i rozhodčí. Hlavní sudí Doubic nás dokonce poslal do devíti za faul Tomáše Hejzlara, který byl sotva na ŽK. O to víc jsme se semkli a hlavně Libor v bráně přiváděl domácí k šílenství. Po jednom ze soubojů musel bát ošetřen a jak se nad ním skláněl hlavní sudí, trefila ho plastová dětská lopatka do nohy. Vhodil ji tam nepříčetný novomanžel, kterému tak hrozilo vyvedení ze své vlastní svatby. Hlavní sudí tento incident neposoudil jako inzultaci a tak se hrálo dál. Dvanáct minut před koncem se domácím z trmy-vrmy přeci jen povedlo snížit střídajícím Dostálem na 1:2. Závěr byl hodně nervózní a křečovitý, ale kolektivním výkonem jsme si připsali zasloužené tři cenné body.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst