A tým / SK Libčany "A" (23. 9. 17)

FK Vysoká nad Labem × SK Libčany "A"

23. září 2017 od 16:30, doma

remíza, 2:2

• 45. minuta Růžička Richard (Bělka Vojtěch) - 1:1
  • 47. minuta Pražák Jan II - 2:1

Bělka V., Duben P., Jelínek J., Kafka P., Pavliš M., Píša J., Podlipný J., Pražák J., Prorok T., Ptáček M., Růžička R., Škvrňák J.

pokutové kopy 4:5

Domácí: Pavliš - Duben, Ptáček, Prorok, Píša J. - Růžička, Jelínek, Podlipný, Kafka - Bělka, Pražák J.

Střídal: Škvrňák

Hosté: Rolejček - Mařas, Rompotl, Kabeláč, Libřický - Mokrý, Černý, Blažej, Jiřík - Chromek, Mrázek

Střídal: Fenz

Rozhodčí: Rychtár, Fryš, Kánská

ŽK: 3:3 (Podlipný, Růžička, Prorok - Černý, Mokrý, Kabeláč)

Penalty:               D                -                  H

1.      1:0 Píša J.                     Rompotl nedal

2.      2:1 Růžička                   1:1 Blažej

3.      Podlipný nedal               2:2 Chromek

4.      3:3 Prorok                    2:3 Kabeláč

5.      Bělka nedal                   3:4 Jiřík

Za stálého deště na blátivém terénu se hrál opravdu vynikající fotbal. Vysoká měla několik 100% šancí, ale proměnila pouze dvě, což stačilo jen na remízu, protože hosté na rozdíl od nás jediné dvě své šance proměnili. A penalty - evergreen…

Dnes nejslabším mužem zápasu byl hlavní rozhodčí Rychtár. Ostré zákroky netrestal, zato karty dával za řeči a mírné potažení za dres. Neviděl jasné hraní rukou, kdy se měla kopat penalta ve prospěch domácích. Trpěl částečnými výpadky sluchu. Jinak by musel kapitána hostí Michala Černého vyloučit, když na něj z metru zařval „Zamrdanče“!!! Je to výsměch když si vzpomenu, za co byl v Bělohradě vyloučen náš Bělka. Dalším nesmrtelným hráčem Libčan byl stoper Kabeláč. Ten udělal snad pět faulů na žlutou kartu a stejně zápas dohrál. Skvostné bylo jeho obouruč sražení domácího Růžičky na zem, za což nebyl vůbec potrestán.

Pane Rychtár, styďte se! Doufám, že to vše dobře viděl delegát Slavíček a vyvede z toho nějaký závěr, protože jinak tam byl úplně na hovno.