A tým / MFK Chrudim "B" (29. 1. 12)

Přátelský zápas

MFK Chrudim "B" × FK Vysoká nad Labem

29. ledna 2012 od 15:00, venku

• 1. gól Bitnar Pavel (Dvořák Lukáš) - 3:1

Bitnar P., Blažko D., Dohnálek J., Drábek L., Dvořák L., Haken M., Jarkovský J., Kafka P., Kalaš A., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Samek P., Starý D., Šulc J., Dvořák Z.

Sestava: Blažko - Píša J., Šulc, Bitnar, Kafka - Kulhánek P., Haken, Dvořák L., Kalaš - Samek, Dohnálek

Střídali: Drábek, Jarkovský, Starý, Píša M., Dvořák Z.

Hráno na umělé trávě v Chrudimi

Před zápasem nám trenér Roman Kyral kladl na srdce, abychom se maximálně soustředili na úvod zápasu a brzy neinkasovali. Domácí „B“ tým hrající krajský přebor od úvodního hvizdu hýřil aktivitou a vymyslet něco směrem dopředu byl pro nás nadlidský úkol. Čisté konto Dominika Blažka vydrželo jen do 9. minuty. V minutě jedenácté to už bylo 2:0. I nadále se hrálo pouze na naší polovině a přetížená obrana měla co dělat. Když domácí v 25. minutě zvýšili na 3:0. a doslova nám nepůjčili míč, zavánělo to debaklem. Po půlhodině hry jsme dali o sobě vědět také my. Překročili jsme půlku a vybojovali dva rohy. Ten druhý poslal precizně Lukáš Dvořák na hlavu Pavla Bitnara a ten nasměroval míč na zadní tyč 3:1. Poločasový hvizd rovnal se vysvobození.

Po obrátce již domácí nebyli tak aktivní, přesto to na nás bohatě stačilo. Zmohli jsme se jen na několik nepřesných centrů ze stran, které většinou končili u prvního hráče domácích, nebo v rukou gólmana. Domácím se podařilo ještě 2x skórovat a připsali si pohodové vítězství.

Dnešní soupeř byl jednoznačně nad naše síly. Na hřišti bylo jasně znát kdo jakou soutěž hraje.

Aby toho nebylo málo, tak se nám v zápase zranil gólman Libor Drábek, kterého nejspíše nemine operace kolene. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.