Černý J., Dvořák Z., Feistel T., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Hrůša M., Dostálek M., Dvořák L., Dvořák M., Jahodka D., Petruška M., Rybák J., Šic K.

Reportáž

Poločas 0:3

Sestava: Dvořák M. - Šic, Píša M., Hrůša, Feistel - Dvořák L., Dvořák Z., Černý J., Rybák - Kulhánek P., Jahodka

Střídali: Dostálek, Petruška, Píša J.

Po příjezdu do Velichovek nás čekalo dvojí překvapení.Jedno dobré a to druhé už zase tak dobré nebylo.Tím dobrým mám na mysli nádherné hřiště se skvěle zastřiženým pažitem.To horší bylo,že místo domluveného „béčka" na nás nastoupilo kompletní „áčko" hrající Okresní přebor!!!

Samotné utkání bylo ale navzdory všemu velmi zajímavé a přiznám se,že jsem ještě takový zápas nezažil.Průběh první půle byl naprosto vyrovnaný.Góly ovšem stříleli jen Vysočáci.Kdežto domácí zahodili co se dalo.Nejprve po břevně Jahodky skóruje Černý Jakub 0:1.Pak po přihrávce Lukáše Dvořáka posouvá skóré Jahodka a poločasový účet uzavírá opět Černý po asistenci Jirky Rybáka 0:3.To byl koncert.Domácí doslova vyskakovali z kůže.Co se ale dělo ve druhé půli to nemá obdoby.V úvodu ještě stačil zvýšit opět Jirka Rybák po přihrávce Mirka Píši na 0:4.Pak už ale hráli jen domácí.Nastartovala je až penalta.Po herecké etidě domácího útočníka.Ač sudí ukazoval na Lukáše Dvořáka,že to on fauloval, nelze ho za to vinit 1:4.Poté padli dva slepené góly a rázem Velichovským narostla křídla 3:4.

Ty jim ještě malinko přistřihl střídající Jan Píša pohotovým volejem kdy mu balon namazal dobře hrající Rybák.To ale bylo zase na dlouho vše.Vynikl jen Kamil Šic parádním vlastencem hlavou 4:5.A střídající Marek Dostálek jehož „bomba" z přímého kopu letěla dva dny a domácí brankář než ji chytil stačil vykouřit krabičku cigaret.Netrvalo dlouho a domácí hlavou srovnali skóré 5:5.To už na hřišti nebyl další „skvělý" hráč z lavičky Martin Petruška.Naskočil do zápasu nerozcvičen a svého protihráče sledoval převážně z uctivé vzdálenosti zezadu.Jeho výkon byl naprosto tragický.Kde je ten starý Martin?Tečku za celým zápasem udělal stoper Píša M.Po souboji,kdy se dalo pískat faul na obě strany se bohužel kopala penalta 6:5.Domácí funkcionář a rozhodčí v jedné osobě se ani moc nerozpakoval.
Po zápase měla většina aktérů dosti smíšené pocity.Pravdou je,že takto rozehraný zápas by se už neměl prohrát.Nu což.Další cenná zkušenost.

Pochvalu za výkon zaslouží Dvořák M.,Černý J. a Rybák J.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst