Černý J., Dvořák Z., Hošek P., Jílek V., Kulhánek P., Píša J., Píša M., Feistel T., Hrůša M., Kulhánek T., Novák M., Petruška M., Rejmont M., Zasadil Z.

Poločas 5:1

Sestava: Zasadil - Dvořák Z., Píša M., Černý J., Píša J. - Feistel, Kulhánek P., Novák, Hošek - Jílek, Rejmont

Střídali: Hrůša, Petruška, Kulhánek T.

Vysočáci nastoupili asi vůbec v nejsilnější sestavě co mohly dát do kupy. Aby taky ne. Přijel totiž druhý tým tabulky.

Samotný zápas ale nezačal dobře. Již v 5. minutě se zranil stoper a kapitán v jedné osobě Mirek Píša. I přes jeho veškerou snahu se do zápasu ještě vrátil, ale po chvíli musel definitivně z placu - prostě to nešlo. Navíc v 15. minutě se podařilo hostům skórovat, když křížná střela skončila za pomoci tyče za zády bezmocného Zdendy Zasadila 0:1. Poté ale přišel drtivý tlak domácích. Zatlačili hosty z Dobaliv do jejich vápna a doslova do nic bušili. Takový tlak nešlo ustát a hosté se o tom posléze přesvědčili. Jeden z jejich beků dokonce dvakrát za sebou překonal svého gólmana 2:1. A když z blízka doklepl do prázdné branky odražený míč Michal Hrůša, Vysoká se definitivně uklidnila a i přítomní diváci už tušili, že body zůstanou opět doma. Do poločasu se ještě stihle blýsknout nenápadná hvězda Michal Remont a ve spolupráci s Pavlem Hoškem dvakrát posunul skoré 5:1. To už tradičně „neunesli" domácí diváci a při naší cestě do kabin začali skandovat už zaběhnutých „deset, deset".

Brankostroj se ale tentokráte nekonal. Dohaličtí se na to totiž nevykašlali a snažili se dál hrát a alespoň zpříjemnit výsledek hrozící debaklem. To se jim však nepovedlo. Navíc šestý a poslední zářez do rakve jim udělal Michal Novák. Jeho jedovatý projektil zapadl vedle levé tyče 6:1. Desítka se tak nekonala, ale i přesto byli Vysočtí diváci spokojení. Důkazem budiž jejich po zápasová oslava a vystoupení Franty Dejnožky, který nám nejprve předvedl skoky na lyžích ála Adam Malysz, poté všem přítomným ukýzal srostlé prsty na noze a na závěr několik kliků na jedné ruce.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst