Bělka V., Camacho D., Duben P., Dvořák L., Haken M., Hejzlar T., Kalaš A., Kulhánek P., Menšl K., Píša J., Podlipný J., Prorok T., Ptáček M., Sůra J., Škvrňák J.

Reportáž

Poločas 1:0

pokutové kopy: 4:1

Sestavy:

Domácí: Kukal – Volný, Kosař, Jelínek D., Vopátek – Janda, Sabó – Veselský, Pilař, Hartman - Beneš

Střídali: Kučera, Jelínek J., Synek, Branský

Hosté: Menšl – Camacho Del Pino, Ptáček, Prorok, Píša J. – Podlipný, Sůra, Haken, Hejzlar –

Škvrňák, Bělka

Střídali: Kalaš, Dvořák L., Kulhánek P., Duben

Rozhodčí: Svoboda R., Buchta, Koutník

ŽK: 4:7 (Kukal, Veselský, Jelínek J., Branský – Camacho Del Pino 2x, Hejzlar, Píša J., Ptáček, Bělka, Podlipný)

4.      4:1 Pilař

Chlumečtí se pyšní novou tribunou a kabinami. Doma body moc nerozdávají. O tom se před 14 dny přesvědčil například lídr z Jaroměře, který zde prohrál 1:0.

1. min – hned v první minutě obrovská šance domácích. Menšl špatně vyběhl proti Benešovi, ten nahrával na zcela volné dva spoluhráče, před kterými zívala prázdná branka, ale do dráhy balonu naštěstí stačil skočit stoper Ptáček

10. min – Podlipný střílí, Bělka pohotově přizvedává míč, ale domácí gólman Kukal reflexivně vyráží na roh

11. min – špatně zahraný roh znamená protiútok domácích, útočník Beneš pálí nad

15. min – přímý kop domácích nachází Jandu a ten hlavou nadvakrát otevírá skoré, 1:0

17. min – roh vysockého Sůry končí na kopačce Škvrňáka, ten ale pálí nad

24. min – ke střele se dostává Bělka a pálí také nad

25. min – Vysoká zvyšuje svůj tlak, další roh Sůry posílá hlavou mimo Prorok

29. min – Podlipný střílí za vápnem, ale míč směřuje vedle brány, tam dobíhá Ptáček a uklízí ho do sítě. Radost Vysoké kazí praporek Koutníka

30. min – už několikáté váhání domácího gólmana s odkopem trestá sudí Svoboda ŽK

34. min – Škvrňák přiťukává Bělkovi, ten slabou střelou nachází náruč Kukala

37. min – další roh Sůry, tentokrát Ptáček střílí koníčkem, ale opět výborně zasahuje Kukal

52. min – přímý kop Sůry z dobrých 25 metrů vyráží Kukal na roh – pěkný fotbalový moment

54. min – ke střele se dostává domácí Pilař, ale pálí mimo

55. min – na druhé straně střílí Podlipný pouze do boční sítě

58. min – Hejzlar vidí ŽK

59. min – 1000% šance domácích. Nahrálo jim i to že se Menšl podsmekl. Místo prázdné brány střílejí ale mimo

60. min – ŽK vidí Píša Jan a následně ho střídá Kalaš

66. min – další ŽK pro hosty, potrestán je Ptáček

70. min – domácí Veselský po odpískání zakopává míč a vidí správně ŽK

71. min – další změna u hostů, Škvrňáka nahrazuje Dvořák L.

74. min – vysocký Camacho Del Pino fauluje loktem a vidí pouze ŽK. V následné potyčce dostávají postupně ŽK Bělka, Podlipný a domácí Jelínek J.

79. min – po třech minutách na hřišti vidí ŽK střídající Branský

80. min – do míče se opírá Sůra, ale Kukal je opět na svém místě

81. min – přímý kop Lukáše Dvořáka propadá houštinou těl aniž by ho někdo tečoval a balon zastavuje až síť, je vyrovnáno, 1:1

86. min – hostujícímu Camachovi v souboji u střídaček trefuje míč nezaviněně ruku. Sudí Svoboda hru přerušuje a uděluje Pablovi druhou ŽK a ČK. Domácí naštěstí přesilovku využít nedokáží.

Následné penalty nám trestuhodně nevycházejí. Zatím, co domácí jsou ze čtyř pokusů 100%, nám selhává neomylný Ptáček (Kukal vyráží) a poté i Dvořák (tyč). Čestný úspěch zaznamenal Haken.

Zápas ve slušném tempu a se spoustou šancí pokazil sudí Svoboda. Fauly loktem netrestal, ale za zakopnutý balon, za řeči, nebo za ruku karty rozdával jak smyslu zbavený.

flastr, 20. 2. v 18:44
Jdu tam taky,už jsem to oznámil Mircovi. Nevím proč tam ještě nejsem napsanej… číst
Hošek Pavel, 19. 2. v 19:02
Koukám, že v Béčku lidi "přestupují" do týmu Blanický rytíř, zřejmě dobrej oddíl:D... Tam bych to mo… číst
Kulhánek Tomáš, 4. 9. v 16:07
Sry, moje chyba..:)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:52
no vidíš to, to ani nevím:D. Taky to už je asi sto let, co jsem hrál naposledy:)… číst
Jílková Jana, 3. 9. v 20:39
Kapitán už zápis nekontroluje, to možná za tvých hráčských let:-) no neva, hlavně že se vyhrálo:-)… číst
Hošek Pavel, 3. 9. v 20:03
a kdo dělal kapitána? Ten to musí zkontrolovat ten zápis, ale ani se mu nedivím vlastně, při tolika… číst